PACEL SAVAS DZĪVES KVALITĀTI JAUNĀ LĪMENĪ

+371 27772247

SAFE BOX biroji

SAFE BOX biroji

SAFE BOX work space biroji ir lieliski piemēroti maziem un vidēji lieliem uzņēmumiem; no jaunizveidotiem uzņēmumiem, kas sper pirmos soļus ārpus mājas biroja, līdz jau pieredzējušiem uzņēmumiem, kas meklē lielisku alternatīvu tradicionālajām biroja telpām. Ja Jums ir nepieciešams uzglabāt savu preci vai aprīkojumu Jums tuvumā vai vēlaties glabāt savu dokumentu arhīvu, varat arī papildu iznomāt mantu glabātuves tajā pašā ēkā, nodrošinot sev visu tuvumā.

SAFE BOX work space biroju priekšrocības:

  • Elastīgi nomas līgumi — iespējama arī īstermiņa noma, sākot no 3 mēnešu perioda
  • Biroja pieejamība — pārvācieties uz savu biroju jau šodien, vēl pieejami 3 biroji VEF teritorijā
  • Nepārspējama drošība – PIN koda piekļuve, 24/7 videonovērošana, ugunsdrošība
  • Pieejama bezmaksas autostāvvieta uz Turaidas ielas un Brīvības gatves
  • Piekļuves kontrole ar domofonu
  • Lokācija – Rīgas centrs vien dažu minūšu brauciena attālumā, bet inovatīvā un strauji augošā VEF apkaime Jūsu darba ikdienu padarīs ērtu un patīkamu
  • Reprezentablas telpas – skaisti, mūsdienīgi un patīkami biroji, kas ikvienam apmeklētājam rada lielisku 1. iespaidu

SAFE BOX work space biroja telpas palīdz uzņēmumiem darboties efektīvāk.

Īstermiņa nomas biroji

Vai Jūs meklējat jaunu biroja īstermiņa nomai ? SAFE BOX work space biroji piedāvā elastīgu biroja telpu nomu, kas ir droša, uzticama un par pieņemamu cenu piedāvā minimālo uzturēšanās laiku tikai 3 mēnešus. Lieliski piemērots risinājums jaunizveidotiem uzņēmumiem, vai tiem, kas vēlas paplašināt savu biznesu. Izcila atrašanās vietas Rīgā, VEF rajonā, vien dažu minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra.

Droši biroji

SAFE BOX work space biroji atrodas SAFE BOX mantu glabātavu telpas 2. stāvā, Rīgā, Brīvības gatvē 204B, un tāpēc ir nodrošīnāta tādu pati drošība, kā mantu glabātuvēs. Ēka ir tīra, moderna un drošība ir mūsu prioritāte numur viens. Katrs SAFE BOX work space birojam ir individuāli pieslēgta apsardzes signalizācija, uzstādīti dūmu detektori un ugunsdrošības signalizācija. Katram klientam ir savs PIN kods, kas ir saistīts ar biroja telpas apsardzes signalizāciju. Visas koplietošanas telpas ir aprīkotas ar dūmu detektoriem un ugunsgrēka signalizāciju.

Reprezentabls birojs izcilā vietā

Vēl tikai 3 biroju telpas ir pieejamas atjaunotā, vēsturiskā ēkā Rīgā, VEF rajonā, Brīvības gatvē 204B. Ja vēlaties katru dienu nākt ar prieku uz savu jauno biroju, radīt lielisku 1. Iespaidu par savu biznesu saviem viesiem un klientiem, tad SAFE BOX work space būs Jūsu labākā izvēle.

Mantu glabātuves blakus birojam

Ja Jūsu uzņēmumam ir nepieciešama mantu glabātuve blakus birojam, tad SAFE BOX work space ir īstā vieta.

Rezervējiet biroju apskates laiku, zvanot +371 27772247.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zvanīt
Adrese