+371 27772247

E-pastsinfo@safebox.lv
Zvanu centrs8:00-20:00
AdreseRīga, Vijciema iela 1a

Atstāj atsauksmi par SAFE BOX šeit:

Atsauksmes

Arnis Rezovskis: “Ar potenciālo klientu tiekas ārpus darba laika, lai izrādītu telpas. Ir gan ratiņi, gan kāpnes, lai atvestu, sakārtotu savas mantas. Viegli saprotama piekļuve pie savām mantām. Telpas sausas un ar mērenu temperatūru cauru gadu.”

Dana Ruska: “Viennozīmīgi IESAKU! Ļoti patīkama un kvalitatīva vietiņa gan apkalpošanas, gan iekārtojuma ziņā.”

Jolanta F: “Ērti, droši un brīva vieta mājoklī:)”

Natalija Sokolova : Iekštelpu mantu glabātava: “Liels paldies Safe Box par atsaucību un drošības sajūtu, ko saņēmu no pirmā komunikācijas brīža, kad uzsākām sadarbību. Līdz šim domāju, ka drošu mantu glabāšanu var nodrošināt tikai mājas apstākļos zem 3 atslēgām, bet tagad saprotu, ka SAFE BOX ir izcila alternatīva, turklāt ja vēl mājās ir ierobežota vieta, kur glabāt velosipēdus, mēbeles, grāmatas u.tml. Ļoti liels paldies par sniegto servisu! Un noteikti jāuzsver ērtā atrašanās vieta – Teikas rajons.”

Paulis Nimrods: “Ļoti labs un ērts serviss.”

Elīna Kalnīte: Iekštelpu mantu glabātava:” Man Safe Box mantu glabātava noderēja laikā, kad jaunajā dzīvoklī vēl bija remonts, bet veco bija nepieciešams atbrīvot. Ļoti patika tas, ka mantu glabātavai bija iespējams piekļūt man ērtā laikā un nebija jāuztraucas par mantu drošību. Noteikti iesaku citiem. Paldies jums un veiksmi arī turpmāk!

Elfa Kalniņa: Iekštelpu mantu glabātava: “Ērti piekļūt un droši glabāt savas mantas šajās noliktavās. Lieliski!”

Zvanīt
Adrese