PACEL SAVAS DZĪVES KVALITĀTI JAUNĀ LĪMENĪ

+371 27772247

IEKŠTELPU MANTU GLABĀTAVAS

Iekštelpu mantu glabātavas nozīmīgi atvieglos Tavu ikdienu  laikā, kad veic remontu, pārvācies vai notiek ģenerālā sakārtošana vai ievies ilgtermiņa kārtību savā biznesa vai mājokļa vidē. Sausās, siltās, gaišās, apkurināmās un tīrās telpās droši vari uzglabāt to, kas Tev ir svarīgs.
Uzzināt vairāk

ĀRTELPU MANTU GLABĀTAVAS

Ārtelpu mantu glabātavas ir finansiāli izdevīgas, drošas un ērtas noliktavas gan biznesam, gan privātām vajadzībām. Kvalitatīvie konteineri īstermiņa un ilgtermiņa nomai 16 min brauciena attālumā no Vecrīgas atrodas Teikas apkaimē. Iznomā dažu minūšu laikā un lieto bez ilgtermiņa saistībām.
Uzzināt vairāk

MAZĀS MANTU GLABĀTAVAS

Mazās mantu glabātavas ir piemērotas gan nelielam dokumentu arhīvam, studenta iedzīvei, sporta ekipējumam / inventāram, mazuļa ratiem un bērnu mantām, pāris čemodāniem / kastēm vai ģimenes velosipēdu komplektam. Plašākais mini mantu glabātuvu klāsts Latvijā, ikvienai Tavas dzīves situācijai. Uzzināt vairāk

Kas jāzina pirms līguma slēgšanas?

Lūdzu, paņem līdzi, dodoties slēgt līgumu ar SAFE BOX:

PERSONAS IDENTIFIKĀCIJU APLIECINOŠU DOKUMENTU (pasi vai vad. apl.)

DROŠĪBAS DEPOZĪTU 1 NOMAS MĒNEŠA MAKSAS APMĒRĀ

 

P.S. LĪGUMA NOSLĒGŠANA AIZŅEMS max. 10-15 min.

ESI LABS, GLABĀ LABAS LIETAS!

Aizliegts glabāt:

AUTOMAŠĪNAS RIEPAS (vairāk kā 8)

ATKRITUMUS

DZĪVOS AUGUS UN DZĪVNIEKUS

NELEGĀLAS PRECES

RADIOAKTĪVUS MATERIĀLUS

SKAIDRU NAUDU UN VĒRTSPAPĪRUS

ĒDIENU, KAS ĀTRI BOJĀJAS

VIEGLI UZLIESMOJOŠUS UN BĪSTAMUS PRIEKŠMETUS

ŠAUJAMIEROČUS, MUNĪCIJU VAI SPRĀGSTVIELAS

TOKSISKAS, GAISU PIESĀRŅOJOŠAS VAI INDĪGAS VIELAS

UGUŅOŠANAS IERĪCES VAI IZSTRĀDĀJUMUS

PRIEKŠMETUS, KAS IZDALA DŪMUS, SPĒCĪGAS SMAKAS VAI SMARŽAS

ATSAUKSMES  

Borealis Holding UO: (03/03/2021) “Thank You for good cooperation!”

Michel Sleiman: (01/02/2021) “Flexible, polite, good service. That is how it should be. Thank You Klinta.”

Lauma Brežģe: (13/06/2020) “Lieliska vieta jebkāda veida mantu glabāšanai. Āra konteineri ir ļoti ietilpīgi un tiešām tīri, sausi un kvalitatīvi. Visa teritorija ir lieliskā, sakoptā stāvoklī un arī iekštelpas ir patīkamas, gaišos un košos toņos, un ļoti tīras. Ērti piebraukt un piekļūt jebkurā laikā. Tiešām augstu novērtējams mūsdienīgais risinājums mantu glabāšanai. Iesaku!”

Egija: (14/03/2019) “Paldies par sapratni un jauko apkalpošanu.”

Ivars Tomsons: (26/08/2020) “Ideāla vieta, lai glabātu mantas! Piekļuve glabātavai – jebkurā dienā, jebkurā laikā, ērta atrašanās vieta, sakopta vide un ļoti draudzīga cena! Liels paldies par sniegto servisu! Iesaku!”

Ivo : (09/05/2019) ” About SAFE BOX is easy to explain, everything is great and can not be better!”

Marina: (17/01/2019) “Ļoti laipna un mīļa attieksme, siltas un saunas telpas glabāšanai, ērta piekļūšanas sistēma un sakarīga cena. Paldies, bija patīkami sadarboties ar jums! :)”

Artis: (03/09/2019) “Paldies par šo sadarbību. Ja būs nepieciešamība pēc  noliktavas vērsīšos pie Jums atkārtoti. Jauku dienu vēlot, Artis.”

Ēriks: (31/08/2018) ” Vēlreiz paldies par šo pakalpojumu.”

Dana Ruska: (24/01/2018)Viennozīmīgi IESAKU! Ļoti patīkama un kvalitatīva vietiņa gan apkalpošanas, gan iekārtojuma ziņā.”

Natālija Sokolova : (30/03/2018) “Liels paldies Safe Box par atsaucību un drošības sajūtu, ko saņēmu no pirmā komunikācijas brīža, kad uzsākām sadarbību. Līdz šim domāju, ka drošu mantu glabāšanu var nodrošināt tikai mājas apstākļos zem 3 atslēgām, bet tagad saprotu, ka SAFE BOX ir izcila alternatīva, turklāt ja vēl mājās ir ierobežota vieta, kur glabāt velosipēdus, mēbeles, grāmatas u.tml. Ļoti liels paldies par sniegto servisu! Un noteikti jāuzsver ērtā atrašanās vieta – Teikas rajons.”

Aleksandrs: (29/03/2018) “Отличное обслуживание и качественные складские помещения! От души рекомендую! Только позитивные впечатления!”

Anonīms: (13/02/2021) “The service was very professional and amazing. We are very happy.”

SIA Deaox: (01/02/2021) “Замечательная команда. Супер условия, обратная связь на высоким уровне. Спасибо за ваш труд. Надеюсь на дальнейшие сотрудничество.”

Edgars Akers: (23/01/2020) “Paldies par sadarbību. Viss bija super.”

Ivars: (31/07/2020)  “Paldies par sadarbību. Noteikti ieteikšu Jūs paziņām vai atgriezīšos pats, ja būs tāda nepieciešamība.”

Inese: (27/08/2020) “Paldies Jums, ka ir tāda iespēja. Mēs vēl izmantosim Jūsu pakalpojumu viennozīmīgi”

Raivis: (12/02/2019) “Ja kādreiz atkal radīsies vajadzība pēc mantu glabātuves, noteikti griezīšos pie Jums.”

Līva: (09/05/2019) ” Ļoti patika atmosfēra un apkalpošana. Viennozīmīgi iesaku. Ērta piebraukšana un viss viegli saprotams kā arī ļoti pretimnākoša komunikācija ar personālu. Iesaku. “

Zane: (25/03/2019) “Paldies par laipno apkalpošanu!”

Jolanta F: (13/10/2018)Ērti, droši un brīva vieta mājoklī:)”

Paulis Nimrods: (04/04/2018) “Ļoti labs un ērts serviss.”

Ludmila: (29/03/2018) “Если у Вас возникла проблема сохранения вещей,рекомендую воспользоваться услугами Safe Box! Понравилось все! И площади для хранения, и цена, и отношение к клиенту! Спасибо! Было приятно сотрудничать!”

Arnis Rezovskis: (10/02/2018)Ar potenciālo klientu tiekas ārpus darba laika, lai izrādītu telpas. Ir gan ratiņi, gan kāpnes, lai atvestu, sakārtotu savas mantas. Viegli saprotama piekļuve pie savām mantām. Telpas sausas un ar mērenu temperatūru cauru gadu.”

Anonīms: (13/02/2021) “Ļoti draudzīga un atsaucīga apkalpošana, droša vide.”

Konstantins: (01/10/2020) “Спосибо🙏 Очень приятно иметь с Вами дело 😊

Edgars: (20/05/2020) “Paldies, esmu jau pāris cilvēkiem ieteicis Jūsu mantu glabātuvi! Patīkama sadarbība.”

Andris: (13/03/2019) “Liels Jums paldies par informāciju. Esmu ļoti patīkami pārsteigts par to cik šis process bija ātrs un kāda bija tā kvalitāte. Par šādu attieksmi pret darbu un klientiem var tikai priecāties! Liels paldies – izcils serviss :)”

Anita: (12/04/2019) “Paldies liels, Klinta. Viss bija ērti un labi. Nekādu ieteikumu uzlabojumiem nav.”

Aija Stūrmane: (12/05/2019) ” Vienkārši un skaidri telpu nomas noteikumi. Vienmēr tīras telpas. Ērta atrašanās vieta. Un atsaucīgs personāls! Noteikti ieteikšu saviem draugiem.”

Edvīns: (12/07/2018) ” Paldies. Viss ļoti patika. Ja būs nepieciešams, izmantosim Safebox vēl.”

Artjoms: (18/10/2018) “Шикарный сервис, отличные помещения, вежливая и милая хозяйка бизнеса! Советую всем, лучше места в Риге найти нельзя. 10 из 10 баллов. Спасибо за всё.”

Olita Ruska : (30/03/2018) ” Droši un ērti! Patika apkalpošana un tas, ka piekļuve ir visu diennakti, arī brīvdienās. “

Edijs: (01/08/2020) “Liels paldies par labo servisu. Obligāti ieteikšu draugiem.”

Elfa Kalniņa: (20/03/2018) “Ērti piekļūt un droši glabāt savas mantas šajās noliktavās. Lieliski!”

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir mantu glabātuve?
Mantu glabātuve ir droša un patīkama vieta, kur uzņēmumiem un privātpersonām uzglabāt savas lietas īstermiņā vai ilgtermiņā. Visbiežākie iemesli, kāpēc cilvēki izvēlas nomāt mantu glabātuvi ir: dzīvesvietas maiņa, mājokļa vai biroja remonts, sezonas mantu uzglabāšana (piemēram – slēpes, riteņi, SUP dēlis, automašīnas riepas, nesezonas apģērbs un citas lietas), mājokļa un biznesa telpu atbrīvošana no reti izmantojamām lietām, dokumentu arhīva.

Kāda izmēra mantu glabātuves ir pieejamas?
Visplašākais mantu glabātavu izmēru un veidu klāsts Latvijā, atrodams SAFE BOX piedāvājumā. Sākot no 1m3 – 14m2 un vairāk. SAFE BOX piedāvājumā ir vairāk kā 277 gan apsildāmas iekštelpu, gan ārtelpu mantu glabātuves.

Kāda ir drošība SAFE BOX mantu glabātuvēs?
Drošība ir SAFE BOX prioritāte Nr. 1, tāpēc ir nodrošināti apstākļi, lai ikviens klients justos patiesi droši. SAFE BOX mantu glabātuves koptelpas un teritorija ir aprīkota ar 24/7 videonovērošanu, augstākā līmeņa ugunsdrošības signalizāciju, individuālu apsardzes signalizāciju katrai mantu glabātuvei un elektroniski kodētiem teritorijas piekļuves vārtiem, lai tikai klienti un SAFE BOX personāls varētu atrasties teritorijā.

Vai varu piekļūt savai mantu glabātuvei jebkurā laikā?
Jā. Klientiem piekļuve savai mantu glabātuve ir visu diennakti, katru dienu, arī brīvdienās un svētku dienās.

Vai mantu glabātuves līgums ir uz noteiktu laiku?
Mantu glabātuves nomas līgums tiek slēgts uz nenoteiktu laiku. Minimālais nomas mēnesis ir 30 kalendārās dienas. Nomas līgumu var pārtraukt jebkurā brīdī 7 dienas pirms tam rakstiski informējot SAFE BOX par savu nodomu izbeigt mantu glabātuves nomu.
Zvanīt
Adrese