DROŠĀKĀS MANTU GLABĀTAVAS

+371 27772247

IEKŠTELPU MANTU GLABĀTAVAS

Iekštelpu mantu glabātavas nozīmīgi atvieglos Tavu ikdienu  laikā, kad veic remontu, pārvācies vai sakārto vidi. Ja vēlies ieviest kārtību savā biznesa vai mājokļa vidē, SAFE BOX mantu glabātavas būs Tavs palīgs. Sausās, siltās, gaišās, apkurināmās un tīrās telpās droši vari uzglabāt to, kas Tev ir svarīgs. Uzzināt vairāk par iekštelpu mantu glabātavām

ĀRTELPU MANTU GLABĀTAVAS

Ārtelpu mantu glabātavas ir finansiāli izdevīgas, drošas un ērtas noliktavas gan biznesam, gan mājsaimniecības vajadzībām. Kvalitatīvie konteineri īstermiņa un ilgtermiņa nomai 16 min brauciena attālumā no Vecrīgas atrodas Teikas apkaimē. Iznomā dažu minūšu laikā un lieto bez ilgtermiņa saistībām. Uzzināt vairāk par ārtelpu mantu glabātavām

MAZĀS MANTU GLABĀTAVAS

Mazās mantu glabātavas ir piemērotas gan nelielam dokumentu arhīvam, studenta iedzīvei, sporta ekipējumam, inventāram, mazuļa ratiem un bērnu mantām, pāris čemodāniem, kastēm vai ģimenes velosipēdu komplektam. Plašākais mini mantu glabātuvu klāsts Latvijā, ikvienai Tavas dzīves situācijai. Uzzināt vairāk par mazajām mantu glabātavām

Ko aizliegts uzglabāt SAFE BOX?

AUTOMAŠĪNAS RIEPAS (vairāk kā 8)

ATKRITUMUS

DZĪVOS AUGUS UN DZĪVNIEKUS

NELEGĀLAS PRECES

RADIOAKTĪVUS MATERIĀLUS

SKAIDRU NAUDU UN VĒRTSPAPĪRUS

ĒDIENU, KAS ĀTRI BOJĀJAS

VIEGLI UZLIESMOJOŠUS UN BĪSTAMUS PRIEKŠMETUS

ŠAUJAMIEROČUS, MUNĪCIJU VAI SPRĀGSTVIELAS

TOKSISKAS, GAISU PIESĀRŅOJOŠAS VAI INDĪGAS VIELAS

UGUŅOŠANAS IERĪCES VAI IZSTRĀDĀJUMUS

PRIEKŠMETUS, KAS IZDALA DŪMUS, SPĒCĪGAS SMAKAS VAI SMARŽAS

Ko drīkst uzglabāt SAFE BOX?

ATSAUKSMES  

Ivars Tomsons: (26/08/2020) “Ideāla vieta, lai glabātu mantas! Piekļuve glabātavai – jebkurā dienā, jebkurā laikā, ērta atrašanās vieta, sakopta vide un ļoti draudzīga cena! Liels paldies par sniegto servisu! Iesaku!”

Kristīne M. (04/07/2022) “Jūs nodrošināt lielisku servisu un palīdzību ļoti augstā līmenī!Man bija patiess prieks saukties par jūsu klientu!Turpināšu sadarbību ar jums jau šogad tikai ar citu izmēru mantu glabātuvi👌😊Lai jauka vasara un uztikšanos!💯🎉🙂”

Aldis (30/06/2022)“Vēlreiz paldies par sadarbību , novērtējam kvalitāti kopumā un detaļās, ka arī atsaucību un komunikāciju.”

 

Nataļja: (04/03/2022) “Paldies par labo servisu! Noteikti rekomendēšu saviem radiem un draugiem!”

Veronika: (21/04/2022) “Paldies par šo lielisko iespēju – glabāt personīgas lietas siltas tīras, apsargājamās telpas! Situmā un drošībā!”

Edgars Akers: (23/01/2020) “Paldies par sadarbību. Viss bija super.”

Ivars: (31/07/2020)  “Paldies par sadarbību. Noteikti ieteikšu Jūs paziņām vai atgriezīšos pats, ja būs tāda nepieciešamība.”

Inese: (27/08/2020) “Paldies Jums, ka ir tāda iespēja. Mēs vēl izmantosim Jūsu pakalpojumu viennozīmīgi”

Jurģis: (21/02/2022) “Paldies liels par atsaucību un sadarbību.”

Māris: (19/04/2022) ” Esmu ļoti apmierināts ar mantu glabātuvi. Ērti piebraukt. 24h pieejama noliktava. Ļoti tīrs. Gaišas un siltas telpas. 10 no 10. PALDIES!”

Anonīms: (13/02/2021) “Ļoti draudzīga un atsaucīga apkalpošana, droša vide.”

Edgars: (20/05/2020) “Paldies, esmu jau pāris cilvēkiem ieteicis Jūsu mantu glabātuvi! Patīkama sadarbība.”

Karandeep: (12/12/2021) “About the experience, it was seamless, easy and straight forward. Would really recommend my friends if they ever need to. Support is also good and no language barrier in contacting through either mail or calls. 5 out 5 from my side.”

 

Kitija: (21/02/2022) “Jūsu pakalpojums bija ļoti labs un noteikti to rekomendētu citiem.”

Edijs: (01/08/2020) “Liels paldies par labo servisu. Obligāti ieteikšu draugiem.”

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kas ir mantu glabātuve?

Mantu glabātuve ir droša, patīkama vieta, kur uzņēmumiem un privātpersonām uzglabāt savas lietas īstermiņā vai ilgtermiņā. Visbiežākie iemesli, kāpēc cilvēki izvēlas nomāt mantu glabātuvi ir: dzīvesvietas biroja maiņa, mājokļa vai biroja remonts, pārvākšanās dzīvot un strādāt uz citu valsti, sezonālo mantu uzglabāšana (piemēram – slēpes, velosipēdi, SUP dēlis, automašīnas riepas, apģērbs un citas lietas), mājokļa un biznesa telpu atbrīvošana no reti izmantojamām lietām, dokumentu arhīva vai preču atlikumiem.


Kāda izmēra mantu glabātuves ir pieejamas?

Visplašākais mantu glabātavu izmēru un veidu klāsts Latvijā, atrodams SAFE BOX piedāvājumā. Sākot no 1m3 – 14m2 un vairāk. SAFE BOX piedāvājumā pašlaik ir vairāk kā 277 gan apsildāmas iekštelpu, gan ārtelpu mantu glabātuves.


Kāda ir drošība SAFE BOX mantu glabātuvēs?

Drošība ir SAFE BOX prioritāte Nr. 1, tāpēc ir nodrošināti apstākļi, lai ikviens klients justos patiesi droši. SAFE BOX mantu glabātuves koplietošanas telpas un teritorija ir aprīkota ar 24/7 videonovērošanu, augstākā līmeņa ugunsdrošības signalizāciju, individuālu apsardzes signalizāciju katrai mantu glabātuvei un elektroniski kodētiem teritorijas piekļuves vārtiem, lai tikai klienti un SAFE BOX personāls varētu atrasties teritorijā.


Vai varu piekļūt savai mantu glabātuvei jebkurā laikā?

Jā. Klientiem piekļuve savai mantu glabātuve ir visu diennakti, katru dienu, arī brīvdienās un svētku dienās.


Vai mantu glabātuves līgums ir uz noteiktu laiku?

Mantu glabātuves nomas līgums tiek slēgts uz nenoteiktu laiku. Minimālais nomas mēnesis ir 1 pilns kalendārais dienas. Nomas līgumu var pārtraukt jebkurā mēnesī 7 dienas pirms tam rakstiski informējot SAFE BOX par savu nodomu pārtraukt mantu glabātuves nomu.

Zvanīt
Adrese