DROŠĀKĀS MANTU GLABĀTUVES

MANTU GLABĀTUVES MĀJSAIMNIECĪBĀM UN UZŅĒMUMIEM

IEKŠTELPU MANTU GLABĀTUVES

Iekštelpu mantu glabātuve nozīmīgi atvieglo Tavu ikdienu periodā, kad veic remontu, pārvācies vai sakārto vidi. Ja vēlies ieviest kārtību savā biznesa vai mājokļa vidē, SAFE BOX mantu glabātuves Tev palīdzēs. Sausās, siltās, gaišās, apkurināmās un tīrās telpās droši uzglabā sev svarīgo.

ĀRTELPU MANTU GLABĀTUVES

Ārtelpu mantu glabātuves ir finansiāli izdevīgas, drošas un ērtas noliktavas gan Tavam biznesam, gan mājlietām. Kvalitatīvie konteineri īstermiņa un ilgtermiņa nomai 16 min brauciena attālumā no Vecrīgas atrodas Teikas apkaimē. Iznomā dažu minūšu laikā un lieto bez ilgtermiņa saistībām.

MAZĀS IEKŠTELPU GLABĀTAVAS

Mazās mantu glabātuves ir piemērotas privātam dokumentu arhīvam, studenta iedzīvei, sporta inventāram, mazuļa ratiem un bērnu mantām, čemodāniem, kastēm vai ģimenes velosipēdu komplektam. Plašākais mini mantu glabātuvu klāsts Latvijā, ikvienai Tavas dzīves situācijai.

 

Ivars Tomsons: (26/08/2020) “Ideāla vieta, lai glabātu mantas! Piekļuve glabātavai – jebkurā dienā, jebkurā laikā, ērta atrašanās vieta, sakopta vide un ļoti draudzīga cena! Liels paldies par sniegto servisu! Iesaku!”

Nataļja: (04/03/2022) “Paldies par labo servisu! Noteikti rekomendēšu saviem radiem un draugiem!”

Veronika: (21/04/2022) “Paldies par šo lielisko iespēju – glabāt personīgas lietas siltas tīras, apsargājamās telpas! Situmā un drošībā!”

Ruta: (12/07/2023) Pa siem paris menesiem tiesam bija patikami izmantot Jusu pakalpojumus kurus mes noteikti ieteiksim potencialajiem klientiem. Liels paldies par Jusu sadarbibu un novelam Jums veiksmi turpmakaja biznesa.”

Ivars: (31/07/2020)  “Paldies par sadarbību. Noteikti ieteikšu Jūs paziņām vai atgriezīšos pats, ja būs tāda nepieciešamība.”

Inese: (27/08/2020) “Paldies Jums, ka ir tāda iespēja. Mēs vēl izmantosim Jūsu pakalpojumu viennozīmīgi”

Jurģis: (21/02/2022) “Paldies liels par atsaucību un sadarbību.”

Māris: (19/04/2022) ” Esmu ļoti apmierināts ar mantu glabātuvi. Ērti piebraukt. 24h pieejama noliktava. Ļoti tīrs. Gaišas un siltas telpas. 10 no 10. PALDIES!”

Anonīms: (13/02/2021) “Ļoti draudzīga un atsaucīga apkalpošana, droša vide.”

Edgars: (20/05/2020) “Paldies, esmu jau pāris cilvēkiem ieteicis Jūsu mantu glabātuvi! Patīkama sadarbība.”

Kitija: (21/02/2022) “Jūsu pakalpojums bija ļoti labs un noteikti to rekomendētu citiem.”

Edijs: (01/08/2020) “Liels paldies par labo servisu. Obligāti ieteikšu draugiem.”

Ko aizliegts uzglabāt SAFE BOX mantu glabātuvēs?

PRIEKŠMETUS, KAS IZDALA DŪMUS, SPĒCĪGAS SMAKAS VAI SMARŽAS

TOKSISKAS, GAISU PIESĀRŅOJOŠAS VAI INDĪGAS VIELAS

VIEGLI UZLIESMOJOŠUS UN BĪSTAMUS PRIEKŠMETUS

ŠAUJAMIEROČUS, MUNĪCIJU VAI SPRĀGSTVIELAS

UGUŅOŠANAS IERĪCES VAI IZSTRĀDĀJUMUS

SKAIDRU NAUDU UN VĒRTSPAPĪRUS

AUTOMAŠĪNAS RIEPAS (vairāk kā 8)

DZĪVOS AUGUS UN DZĪVNIEKUS

RADIOAKTĪVUS MATERIĀLUS

ĒDIENU, KAS ĀTRI BOJĀJAS

NELEGĀLAS PRECES

ATKRITUMUS

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kas ir mantu glabātuve?

Mantu glabātuve ir droša, patīkama vieta, kur uzņēmumiem un privātpersonām uzglabāt savas lietas īstermiņā vai ilgtermiņā. Visbiežākie iemesli, kāpēc cilvēki izvēlas nomāt mantu glabātuvi ir: dzīvesvietas biroja maiņa, mājokļa vai biroja remonts, pārvākšanās dzīvot un strādāt uz citu valsti, sezonālo mantu uzglabāšana (piemēram – slēpes, velosipēdi, SUP dēlis, automašīnas riepas, apģērbs un citas lietas), mājokļa un biznesa telpu atbrīvošana no reti izmantojamām lietām, dokumentu arhīva vai preču atlikumiem.


Kāda izmēra mantu glabātuves ir pieejamas?

Visplašākais mantu glabātavu izmēru un veidu klāsts Latvijā, atrodams SAFE BOX piedāvājumā. Sākot no 1m3 – 14m2 un vairāk. SAFE BOX piedāvājumā pašlaik ir vairāk kā 423 gan apsildāmas iekštelpu, gan ārtelpu mantu glabātuves.


Kāda ir drošība SAFE BOX mantu glabātuvēs?

Drošība ir SAFE BOX prioritāte Nr. 1, tāpēc ir nodrošināti apstākļi, lai ikviens klients justos patiesi droši. SAFE BOX mantu glabātuves koplietošanas telpas un teritorija ir aprīkota ar 24/7 videonovērošanu, augstākā līmeņa ugunsdrošības signalizāciju, individuālu apsardzes signalizāciju katrai mantu glabātuvei un elektroniski kodētiem teritorijas piekļuves vārtiem, lai tikai klienti un SAFE BOX personāls varētu atrasties teritorijā.


Vai varu piekļūt savai mantu glabātuvei jebkurā laikā?

Jā. Klientiem piekļuve savai mantu glabātuve ir visu diennakti, katru dienu, arī brīvdienās un svētku dienās.


Vai mantu glabātuves līgums ir uz noteiktu laiku?

Mantu glabātuves nomas līgums tiek slēgts uz nenoteiktu laiku. Minimālais nomas mēnesis ir 1 pilns kalendārais dienas. Nomas līgumu var pārtraukt jebkurā mēnesī 7 dienas pirms tam rakstiski informējot SAFE BOX par savu nodomu pārtraukt mantu glabātuves nomu.

Pierakstīties ziņas saņemšanai Mēs Jūs informēsim, tiklīdz izvēlētā mantu glabātuve būs pieejama.
Zvanīt
WhatsApp