PACEL SAVAS DZĪVES KVALITĀTI JAUNĀ LĪMENĪ

+371 27772247

Piekļuve

Vai bērni var atrasties mantu glabātavu telpās un teritorijā?
Bērni var atrasties mantu glabātavu telpās un teritorijā, ja par bērnu atbildīgais pieaugušais tos pilnībā uzrauga.

Vai varu piekļūt savai mantu glabātavai jebkurā laikā?
Jā. Klientiem piekļuve savai mantu glabātavai ir visu diennakti, katru dienu, arī brīvdienās.

Vai varu atļaut citām personām piekļūt savai mantu glabātavai?
Jā. Varat reģistrēt tik daudz vai tik maz personu, cik Jums ir nepieciešams. Citām personām ir jābūt minētām Jūsu līgumā, un Jums tām ir jānodod savi piekļuves kodi un slēdzenes atslēgas.

Vai es varu atstāt savu automašīnu stāvlaukumā pa nakti?
Nē. Drošības apsvērumu dēļ, automašīnu stāvlaukuma izmantošana ir ļoti ierobežota un atļauta tikai klientiem, kuri iekrauj un izkrauj mantas savās mantu glabātavās.

Vai kāda cita persona var glabāt manas lietas / Vai es varu glabāt kādas citas personas lietas?
Jā. Ja Jums ir piešķirtas neatsaucama tiesības uzglabāt mantas savā mantu glabātavā īpašnieka vārdā. Tāpat Jūs esat atbildīgs par to, lai ļautu kādam citam piekļūt Jūsu mantu glabātavai Jūsu vārdā. Šīs personas ir jāuzskaita starp pilnvarotajām personām Jūsu līgumā. To var izdarīt, pirms Jūs kļūstat par klientu, norādot citas personas Jūsu līgumā vai zvanot uz mūsu esošo klientu atbalsta centru pa tālruni 27772247 pēc tam, kad jau esat noslēdzis līgumu.

Vai jūs iekasējat piekļuves maksu?
Piekļuve mantu glabātavām visu diennakti ir bez maksas. Jūs varat nākt un iet tik bieži, cik nepieciešams, bez papildu izmaksām.

Esmu aizmirsis savu PIN kodu, ko es varu darīt?
Tā kā šī informācija ir slepena, Jums būs jāsazinās ar mūsu esošo klientu atbalsta centru pa tālruni 27772247, lai atbildētu uz dažiem drošības jautājumiem un apstiprinātu savu identitāti. Tad viņi atkārtoti apstiprinās jūsu kontā saglabāto PIN ievades kodu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šim skaitlim tiks piešķirtas tikai tās personas, kam Jūsu līgumā norādītas piekļuves tiesības.

Kāds ir SAFE BOX darba laiks?
SAFE BOX mantu glabātavām var piekļūt tikai esošie klienti un personāls. Ja vēl neesat mūsu klients, bet vēlaties apskatīt un novērtēt mūsu mantu glabātavas klātienē Jūs esat laipni aicināts zvanīt uz mūsu esošo klientu atbalsta centru pa tālruni 27772247 (P.-Pk. 8:00-20:00), lai vienotos par Jums visērtāko apskates laiku un dienu. 

Telpu maiņa

Vai varu mainīt savu mantu glabātavu no mazākas uz lielāku un otrādi?
Jā. Ja Jums mainās uzglabājamo lietu daudzums un vēlaties mainīt izīrējamo platību Jūs jebkurā brīdī varat to darīt, ja vien mums ir brīva mantu glabātava Jums nepieciešamajā izmērā. Jums vienkārši jāparaksta jauns līgums un jāpārvieto savas mantas no vienas telpas uz otru.

Ja es esmu rezervējis/-usi nepareizu mantu glabātavas lielumu, vai es to varu mainīt?
Jā. Mēs parādīsim Jums izvēlēto mantu glabātavu, kad ieradīsities, lai noglabātu savas mantas, un, ja tā nebūs Jums piemērota, Jūs varēsiet to mainīt pret jebkuru citu brīvo mantu glabātavu. Ja Jūs sapratīsiet, ka esat rezervējis/-usi nepareizo mantu glabātavu pirms Jūsu ieplānotās pārvākšanās dienas, mēs to varam arī mainīt, ja Jūs piezvanīsiet mums pa tālruni 27772247.

Atlaides

Vai es varu saņemt atlaidi, ja es samaksāju par ilgtermiņa glabāšanu?
Jūs varat veikt priekšapmaksu par jebkuru laika periodu sākot no 6 mēnešiem līdz 2 gadiem vienā reizē. Tas jums piešķirs 5% -10% atlaidi no kopējām uzglabāšanas izmaksām.

Vai SAFE BOX piedāvā cenas garantiju?

Jebkurš līdzvērtīgu konkurentu piedāvājums mums rakstiski jāuzrāda nosūtot uz e-pastu info@safebox.lv vai tiekoties klātienē ar kādu no SAFE BOX pārstāvjiem. Mutiski nosaukta cena nav pieņemama. Visiem konkurentu piedāvājumiem jābūt saņemtiem 2 nedēļu laikā pēc Jūsu līguma noslēgšanas datuma vai tie jāuzrāda pirms līguma slēgšanas ar SAFE BOX.

Jebkuram konkurentu piedāvājumam jābūt no konkurenta, kas atrodas 6 km attālumā no mūsu SAFE BOX mantu glabātavām un jāpiedāvā līdzīga veida uzglabāšanas pakalpojumu. Tas nozīmē, ka piedāvājumā jābūt līdzīgai ugunsdrošības un apsardzes sistēmai, kā arī līdzvērtīgai noliktavu iekārtu kvalitātei.

Mūsu cenas garantiju nevar izmantot kopā ar jebkuru citu akciju vai piedāvājumu. Jebkura piedāvātā SAFE BOX mantu glabātavas cena ir spēkā 1 mēnesi. SAFE BOX patur tiesības atsaukt šo cenas garantijas piedāvājumu jebkurā laikā. Cenu garantijas piedāvājums ir spēkā maksimāli 6 mēnešus, pēc tam cena mainās uz mūsu standarta pakalpojuma cenu.

Vai SAFE BOX piedāvā studentu atlaidi?
Nē. Pašlaik mēs nepiedāvājam studentu atlaides.

Vai jūs piedāvājat atlaidi, ja es iesaku SAFE BOX draugam?
Jā. Ja Jūs ieteiktu mums kādu personu, ar kuru mēs vēl neesam runājuši vai kontaktējušies, un šī persona vismaz 4 nedēļas uzglabās kopā ar mums, Jūs varat saņemt 1o% atlaidi no savas ikmēneša nomas maksas, ieskaitot PVN. Šī atlaide nessumējas kopā ar citām atlaidēm.

Telpas un iespējas

SAFEBOX mantu glabātavas piedāvā plašu iznomājamo mantu glabātuvju platību klāstu sākot no 1m3 līdz 14m2. Kā arī iekštelpas mantu glabātavas un āra konteinerus.

ID

Pirms līguma slēgšanas Jums jāuzrāda Jūsu personas identifikācijas dokuments: pase, ID karte vai autovadītāja apliecība.

Apdrošināšana

Tuvākajā laikā plānojam papildus piedāvāt Jūsu mantu apdrošināšanas iespēju.

Nomas ilgums

Mantu glabātavas nomas līgums tiek slēgts uz nenoteiktu laiku. Minimālais nomas mēnesis ir 30 kalendārās dienas. Nomas līgumu Jūs varat pārtraukt jebkurā brīdī 7 dienas pirms tam rakstiski informējusi mūs par savu nodomu izbeigt mantu glabātavas nomu, nosūtot rakstisku iesniegumu uz e-pasta adresi info@safebox.lv.

Ievākšanās

Parakstot līgumu par mantu glabātuves nomu Jums tiek piešķirts piekļuves kods ar kuru nomas termiņa laikā Jums ir tiesības netraucēti lietot mantu glabātavu visu diennakti.

Klientu ērtībām mantu glabātuvēs ir pieejamas labiekārtotas labierīcības (WC) un brīvi pieejamas trepes, preču pārvadāšanas ratiņi un palešu pārvadāšanas ratiņi, kurus Jūs brīvi varat izmantot pie preču un mantu ievešanas mantu glabātavās.

Izvākšanās

Pārtraucot līgumu par mantu glabātuves nomu Jums ir jāatbrīvo mantu glabātava līdz līguma beigu datumam, t.i. 3 dienu laikā pēc iesnieguma nosūtīšanas uz e-pasta adresi info@safebox.lv.

Izvācot preces no mantu glabātavām Jums arī būs brīvi pieejamas trepes, preču pārvadāšanas ratiņi un palešu pārvadāšanas ratiņi.

Nododot mums atpakaļ Mantu glabātavu Jums tā ir jānodod tādā kārtībā kāda tā Jums tika nodot, ievērojot dabīgo nolietojumu.

Darba laiks

Mantu glabātavas strādā un ir pieejamas 24h diennaktī visu gadu.

Maksājumi

Piedāvājam 3 veida apmaksas sistēmas:

• Izmantojot automātiskos maksājumus līguma darbības laikā.
• Apmaksu veicot pēc mūsu sagatavotā un Jums nosūtītā rēķina.
• Apmaksu veicot skaidrā naudā atbilstoši sagatavotajai stingrās uzskaites kvītij uz vietas mantu glabātavā.

Cenas

Jūsu ikmēneša ieguldījums ir sākot no 15 EUR/mēn. Kā arī, slēdzot līgumu, piedāvājam -50% atlaidi no pilnas mēneša nomas maksas pirmajiem 2 mēnešiem, ja nomas līgums netiek pārtraukts ātrāk kā par 4 mēnešiem.

Drošība

Piedāvājam drošākās mantu glabātavas Latvijā. Katra mantu glabātava tiek apsargāta ar individuālo apsardzes signalizāciju, kura ir pieslēgta pie diennakts dežurējošās apsardzes pults.

Vijciemas ielas 1a teritorija ir slēgta ar metāla žogu un elektroniskajiem iebrauktuves vārtiem, apgaismota 24/7 un teritorijā nepārtraukti tiek veikta video novērošana 24/7.

Kāda ir piekļuves kārtība:

1) jāiekļūst teritorijā, atverot elektroniskos vārtus, ievadot vārtu klaviatūra savu individuālo kodu
2) jāatver galvenās ēkas piekļuves durvis, ievadot durvju klaviatūrā savu individuālo kodu
3) jānoņem apsardzes signalizācija savai mantu glabātuvei pie apsardzes pults
4) jāatslēdz mantu glabātuve ar tikai klientam esošu unikālu atslēgu.

Piedāvātie pakalpojumi

Mantu uzglabāšana. Pārvākšanās pakalpojumi sadarbībā ar partneri Komanda 24.

Ko es drīkstu glabāt

Jūs varat uzglabāt dažādas liets un mantas, bet nedrīkstat uzglabāt un turēt dzīvniekus, ātri bojājošos produktus, vielas ar spēcīgu aromātu, ķīmiski bīstamas, sprādzienbīstamas, viegli uzliesmojošas, narkotiskas vielas un ieročus.

Zvanīt
Adrese