DROŠĀKĀS MANTU GLABĀTUVES

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI SAFE BOX MANTU GLABĀTUVĒS

Piekļuve

Vai bērni var atrasties mantu glabātuvu telpās un teritorijā?
Bērni var atrasties mantu glabātuvu telpās un teritorijā, ja par bērnu atbildīgais pieaugušais tos pilnībā uzrauga.

Vai varu piekļūt savai mantu glabātuvei jebkurā laikā?
Jā. SAFE BOX esošajiem klientiem piekļuve savai mantu glabātuvei ir visu diennakti, katru dienu, arī brīvdienās un svētku dienās.

Vai varu atļaut citām personām piekļūt savai mantu glabātuvei?
Jā. Vari reģistrēt tik daudz personu, cik Tev ir nepieciešams. Citām personām ir jābūt minētām Tavā līgumā, un Tev tām ir jānodod savi piekļuves kodi un slēdzenes atslēgas.

Vai es varu atstāt savu automašīnu stāvlaukumā pa nakti?
Nē. Drošības apsvērumu dēļ, automašīnu stāvlaukuma izmantošana ir ļoti ierobežota un atļauta tikai klientiem, kuri iekrauj un izkrauj mantas savās mantu glabātuvēs.

Vai kāda cita persona var glabāt manas lietas? / Vai es varu glabāt kādas citas personas lietas?
Jā. Ja Tev ir piešķirtas neatsaucama tiesības uzglabāt mantas savā mantu glabātuvē īpašnieka vārdā. Tāpat Tu esi atbildīgs/-a par to, lai ļautu kādam citam piekļūt Tavai mantu glabātuvei Tavā vārdā. Šīs personas ir jāuzskaita starp pilnvarotajām personām Tavā līgumā. To var izdarīt, pirms Tu kļūsti par klientu, norādot citas personas Tavā līgumā vai zvanot uz mūsu esošo klientu atbalsta centru +371 27772247 pēc tam, kad jau ir noslēgts līgums.

Vai par piekļuvi SAFE BOX mantu glabātuvei jāmaksā papildus?
Klientu piekļuve mantu glabātuvei visu diennakti ir jau ietverta nomas maksā. Tu vari nākt un iet tik bieži, cik nepieciešams, bez papildu izmaksām.

Esmu aizmirsis/-usi savu PIN kodu, kā man rīkoties?
Tā kā šī informācija ir slepena, Tev būs jāsazinās ar mūsu esošo klientu atbalsta centru +371 27772247, lai atbildētu uz dažiem drošības jautājumiem un apstiprinātu savu identitāti. Tad Tev atkārtoti nosūtīs Tavu saglabāto PIN kodu.

Kāds ir SAFE BOX darba laiks?
SAFE BOX mantu glabātuvēm var piekļūt tikai esošie klienti un personāls. Ja vēl neesi mūsu klients, bet vēlies apskatīt un novērtēt SAFE BOX mantu glabātuves klātienē Tu esi laipni aicināts/-a zvanīt uz mūsu esošo klientu atbalsta centru +371 27772247 (P.-Pk. 8:00-20:00), lai vienotos par Tev visērtāko apskates laiku un dienu. 

Telpu maiņa

Vai varu mainīt savu mantu glabātuvi no mazākas uz lielāku un otrādi?
Jā, protams. Ja Tev mainās uzglabājamo lietu daudzums un vēlies mainīt izīrējamo platību Tu jebkurā brīdī vari to darīt, ja vien SAFE BOX ir brīva mantu glabātuve Tev nepieciešamajā izmērā. 
Tev vienkārši jāparaksta jauns līgums un jāpārvieto savas mantas no vienas telpas uz otru.

Ja es esmu rezervējis/-usi nepareizu mantu glabātuves lielumu, vai es to varu mainīt?
Jā. Mēs parādīsim Tev izvēlēto mantu glabātuvi, kad ieradīsies, lai uzglabātu savas mantas, un, ja tā nebūs Tev piemērota, Tu varēsi to mainīt pret jebkuru citu brīvo mantu glabātavu. Ja Tu 
sapratīsi, ka esi rezervējis/-usi nepareizo mantu glabātuvi pirms Tavas ieplānotās pārvākšanās dienas, mēs to varam mainīt, ja Tu piezvanīsi mums +371 27772247.

Atlaides

Vai es varu saņemt atlaidi, ja es samaksāju par ilgtermiņa glabāšanu?
Tu vari veikt priekšapmaksu par jebkuru laika periodu sākot no 6 mēnešiem līdz 2 gadiem vienā reizē. Tas Tev piešķirs no -5% līdz -15% atlaidi no kopējām uzglabāšanas izmaksām.

Vai SAFE BOX piedāvā cenas garantiju? 

Jebkurš līdzvērtīgu konkurentu piedāvājums mums rakstiski jāuzrāda nosūtot uz e-pastu info@safebox.lv vai tiekoties klātienē ar kādu no SAFE BOX pārstāvjiem. Mutiski nosaukta cena nav pieņemama. Visiem konkurentu piedāvājumiem jābūt saņemtiem 2 nedēļu laikā pēc Tava līguma noslēgšanas datuma vai tie jāuzrāda pirms līguma slēgšanas ar SAFE BOX. Jebkuram konkurentu piedāvājumam jābūt no konkurenta, kas atrodas 6 km attālumā no mūsu SAFE BOX mantu glabātavām un jāpiedāvā līdzīga veida uzglabāšanas pakalpojums. Tas nozīmē, ka piedāvājumā jābūt līdzīgai ugunsdrošības un apsardzes sistēmai, kā arī līdzvērtīgai noliktavu iekārtu kvalitātei. Mūsu cenas garantiju nevar izmantot kopā ar jebkuru citu akciju vai piedāvājumu. Jebkura piedāvātā SAFE BOX mantu glabātuvu cena ir spēkā 1 mēnesi. SAFE BOX patur tiesības atsaukt šo cenas garantijas piedāvājumu jebkurā laikā. Cenu garantijas piedāvājums ir spēkā maksimāli 6 mēnešus, pēc tam cena mainās uz mūsu standarta pakalpojuma cenu.

Vai SAFE BOX piedāvā studentu atlaidi?
Nē. Pašlaik mēs nepiedāvājam studentu atlaides.

Vai jūs piedāvājat atlaidi, ja es iesaku SAFE BOX draugam?
Nē. Pašlaik mēs nepiedāvājam šādas atlaides.

Telpas un iespējas

 

ID

Pie līguma slēgšanas Tev jāuzrāda Tavs personas identifikācijas dokuments: pase, ID karte vai autovadītāja apliecība.[/accordion]

Tuvākajā laikā plānojam piedāvāt Tavu mantu apdrošināšanas iespēju.

Nomas ilgums

Mantu glabātuvu nomas līgums tiek slēgts uz nenoteiktu laiku. Minimālais nomas mēnesis ir viens kalendārais mēnesis. Nomas līgumu Tu vari pārtraukt jebkurā kalendārā mēnesī 7 dienas pirms tam rakstiski informējot SAFE BOX par savu nodomu izbeigt mantu glabātuves nomu, nosūtot rakstisku iesniegumu info@safebox.lv.

Ievākšanās

Parakstot līgumu par mantu glabātuves nomu Tev tiek piešķirts piekļuves kods ar kuru nomas termiņa laikā Tev ir tiesības netraucēti lietot mantu glabātuvi visu diennakti, katru dienu, arī brīvdienās un svētku dienās.

Klientu ērtībām mantu glabātuvēs ir pieejamas  trepes, noliktavu ratiņi, rohla, rampa, ko Tu brīvi vari izmantot preču vai mantu ievešanai mantu glabātuvēs.

Izvākšanās

Pārtraucot līgumu par mantu glabātuves nomu Tev ir jāatbrīvo mantu glabātuve līdz kalendārā mēneša pēdējai dienai.

Izvācot preces no mantu glabātavām Jums arī būs brīvi pieejamas trepes, preču pārvadāšanas ratiņi un palešu pārvadāšanas ratiņi.

Nododot SAFE BOX atpakaļ mantu glabātuvi Tev tā ir jānodod tādā kārtībā, kāda tā Tev tika nodot, ievērojot dabīgo nolietojumu.

Darba laiks

Mantu glabātuves klientiem ir pieejamas visu diennakti, katru dienu, arī brīvdienās un svētku dienās.

Maksājumi

Piedāvājam 2 veida apmaksas iespējas:

• Apmaksu veicot pēc SAFE BOX sagatavotā un Tev nosūtītā rēķina
• Apmaksu veicot skaidrā naudā, atbilstoši sagatavotajai stingrās uzskaites kvītij uz vietas mantu glabātuvē pēc iepriekšēja pieraksta.

Cenas

Tavs ikmēneša ieguldījums ir sākot no EUR 17/mēn.

Drošība

Piedāvājam drošākās mantu glabātuves Latvijā. Katra mantu glabātuve tiek apsargāta ar individuālo apsardzes signalizāciju, kura ir pieslēgta pie diennakts dežurējošās apsardzes pults.

Vijciemas ielas 1a teritorija ir slēgta ar metāla žogu un elektroniskajiem iebrauktuves vārtiem, apgaismota 24/7 un teritorijā nepārtraukti tiek veikta video novērošana 24/7.

Kāda ir piekļuves kārtība:

1) jāiekļūst teritorijā, atverot elektroniskos vārtus, ievadot vārtu klaviatūra savu individuālo kodu
2) jāatver galvenās ēkas piekļuves durvis, ievadot durvju klaviatūrā savu individuālo kodu
3) jānoņem apsardzes signalizācija savai mantu glabātuvei pie apsardzes pults
4) jāatslēdz mantu glabātuve ar tikai klientam esošu unikālu atslēgu.

Piedāvātie pakalpojumi

Mantu glabātuvu noma. Ārtelpu konteineru noma. Biroju noma. Autostāvvietas noma. Juridiskās adreses noma. Abonenta (pasta) kastītes noma. Juridiskās konsultācijas. Pārvākšanās pakalpojumi sadarbībā ar partneri Komanda 24.

Ko es drīkstu glabāt

Tu vari uzglabāt dažādas lietas un mantas, bet nedrīksti uzglabāt un turēt dzīvniekus, ātri bojājošos produktus, vielas ar spēcīgu aromātu, ķīmiski bīstamas, sprādzienbīstamas, viegli uzliesmojošas, narkotiskas vielas un ieročus.

Pierakstīties ziņas saņemšanai Mēs Jūs informēsim, tiklīdz izvēlētā mantu glabātuve būs pieejama.
Zvanīt
WhatsApp