PACEL SAVAS DZĪVES KVALITĀTI JAUNĀ LĪMENĪ

+371 27772247

Par SAFE BOX

2017. gadā tika izveidotas drošas un mūsdienīgas mantu glabātavas Rīgā, kas atbalstītu ģimenes, uzņēmumus un individuālas personības ceļā uz pozitīvām pārmaiņām to ikdienā.

Kopā ar pieredzējušākajiem ekspertiem Eiropā tapa 1. SAFE BOX mantu glabātavas Latvijā ar individuālu apsardzes drošības risinājumu katram klientam. Tika īstenota vēlme nodrošināt SAFE BOX klientiem labāko mantu uzglabāšanas pieredzi gan īstermiņā, gan ilgtermiņā ar lielisku klientu apkalpošanas servisu. Pašlaik SAFE BOX piedāvājumā atrodams plašs pakalpojumu klāsts, kas jau vairāk kā 500 klientiem ir padarījis ērtu un efektīvu ikdienu gan privātajā, gan biznesa dzīvē.

Lai katra nākamā diena ir labāka par iepriekšējo ir stāsts par SAFE BOX.

SAFE BOX mantu glabātavas

Ikdienas dzīvē jautājums “ Vai man tuvumā atrodas mantu glabātava?” var parādīties gan negaidīti, gan ļoti paredzami, it īpaši, ja gaidāmas pārmaiņas. Mājokļa iegāde vai pārdošana, remonts, biznesa paplašināšanās vai likvidācija, ģimenes dzīves uzsākšana, bērna piedzimšana ir lieli notikumi, kas ienes pārmaiņas ikvienā dzīvē. Šajos svarīgajos dzīves brīžos SAFE BOX savas mantas uztic gan ģimenes, gan pieredzējuši un pavisam jauni uzņēmumi. Tāpat mantu glabātava ir vislabākā alternatīva mantu uzglabāšanai, ja mājoklī vai birojā jau kļuvis par šauru.

Sadarbībā ar vadošajiem nozares speciālistiem Rietumeiropā un Latvijā sākot ar 2017. gadu tika  izveidotas  drošākās mazo izmēru noliktavas Latvijā. Modernas un patīkamas SAFE BOX mantu glabātavas biznesam un mājsaimniecībām atrodas divās ērti sasniedzamās vietās Rīgā, Vijciema ielā 1A (Teika) un Brīvības gatvē 204B (VEF).

SAFE BOX piedāvājumā atrodams plašākais mantu glabātavu izmēru klāsts Latvijā ar vairāk kā 277 dažāda izmēra un veida (1m3 – 14m2) mantu glabātavām gan apsildāmām iekštelpās, gan apsargātām āra teritorijā. Droša klientu īpašuma uzglabāšana ir SAFE BOX prioritāte Nr. 1. Uzzināt vairāk

SAFE BOX pasts

Juridiskās adreses noma

Vairāki Latvijas un ārvalstu uzņēmumi jau lieto SAFE BOX pasts pakalpojumus, lai nodrošinātu veiksmīgu sava uzņēmuma darbību. Prestiža juridiskā adrese, ietaupītas izmaksas par biroja telpu nomu, droša 24/7 korespondences saņemšana ir galvenās priekšrocības ko ikdienā izbauda SAFE BOX pasta pakalpojumu klienti. Uzzināt vairāk

Abonenta (pasta) kastīte

Abonenta (pasta) kastītes adreses nomas priekšrocības visbiežāk novērtē tās privātpersonas, kas vēlas drošību un konfidencialitāti vai bieži atrodas ceļā, saistībā ar profesiju (aviācijas, jūrniecības, militārā, izglītības, sporta, transporta, starptautiskā biznesa u.c. nozares pārstāvji). Uzzināt vairāk

SAFE BOX work space

Sākot ar 2021. gada maiju SAFE BOX work space piedāvājumā atradīsiet 8 elegantus birojus atjaunotā, vēsturiskā, 1928. gadā celtā, ķieģeļa mūra ēkā. Tikai pāris minūšu attālumā no Rīgas centra, inovatīvajā  un radošajā VEF kvartālā atrodas droša, patīkama un produktīva darba vide Tava biznesa attīstībai. Uzzināt vairāk

Kāpēc izvēlēties SAFE BOX pakalpojumus?

DROŠĪBA

Mūsu klientu īpašuma drošība ir SAFE BOX prioritāte Nr. 1, tāpēc ikvienam pakalpojumam tiek nodrošināti apstākļi, lai katrs klients justos patiesi droši. Visi SAFE BOX objekti atrodas labi apgaismotās un drošās vietās Rīgā ar ērtu piekļuvi.

SAFE BOX  – Vijciema iela 1A (Teika)

Labiekārtota, izgaismota un slēgta teritorija ar plašu stāvlaukumu. Elektroniskie PIN koda piekļuves vārti, piekļuvei tikai SAFE BOX klientiem un personālam. Galvenajos teritorijas piekļuves punktos un ēkas iekštelpās  uzstādītas digitālās videonovērošanas kameras. Papildu drošību nodrošina augstākā līmeņa ugunsdrošības un apsardzes signalizācija. Katrai klienta mantu glabātavai, neatkarīgi no izmēra, tiek nodrošināta individuāla PIN koda apsardzes signalizācija.

SAFE BOX  – Brīvības gatve 204B (VEF)

Atjaunota, izgaismota ēka pie VEF tilta, netālu no t/c Domina. PIN koda piekļuves ārdurvis, piekļuvei tikai SAFE BOX klientiem un personālam. Galvenajos ēkas piekļuves punktos un iekštelpās uzstādītas digitālās videonovērošanas kameras. Papildu drošību nodrošina augstākā līmeņa ugunsdrošības un apsardzes signalizācija. Katrai klienta mantu glabātavai un birojam, neatkarīgi no izmēra, tiek nodrošināta individuāla PIN koda apsardzes signalizācija.

KVALITĀTE

SAFE BOX mantu glabātavas ir veidotas sadarbībā ar labākajiem Eiropas materiālu ražotājiem un montāžas servisa pakalpojuma sniedzējiem, nodrošinot saviem klientiem pievilcīga dizaina mantu glabātavas no kvalitatīviem, ilgtspējīgiem materiāliem un ērtas lietošanā.

SAFE BOX work space veidots pieredzējušas būvfirmas STATS INCOM vadībā, izmantojot augstas kvalitātes izejmateriālus ar ērtu telpu plānojumu un pievilcīgu dizainu.

PIEEJAMĪBA

SAFE BOX  – Vijciema iela 1A (Teika)

SAFE BOX Vijciema ielā 1A, atrodas Rīgā, Teikas rajonā. Vien 400m attālumā no Brīvības ielas un 1,2km attālumā no dzīvojamo māju kompleksa Jaunā Teika . Ērta piebraukšana ar auto gan no Rīgas centra, gan Juglas puses.

Pieejamie pakalpojumi:

  • SAFE BOX mantu glabātavas
  • SAFE BOX pasts

SAFE BOX  – Brīvības gatve 204B (VEF)

SAFE BOX Brīvības gatvē 204B, atrodas Rīgā, VEF kvartālā, vēsturiskā 1928. gadā celtā, ķieģeļa mūra ēkā. Vien 600m attālumā no t/c Domina un 250m attālumā no dzīvojamo māju kompleksa Pagalms 2.0. Ērta piebraukšana ar auto gan no centra, gan Juglas puses.

Pieejamie pakalpojumi:

  • SAFE BOX mantu glabātavas
  • SAFE BOX pasts
  • SAFE BOX work space
  • Autostāvvietas noma

Kā nokļūt SAFE BOX Vijciema iela 1A?

– lidosta Rīga 16km, 29min

– stacija “Čiekurkalns” 750m, 10 min

– pieturvieta “Palmu iela” 450m, 7min

– pieturvieta “45. vidusskola” 400m, 6min

Kā nokļūt SAFE BOX Brīvības gatve 204B?

– lidosta Rīga 14km, 23min

– stacija “Zemitāna” 800 m, 11min

– pieturvieta “VEF” 300m, 5min

– pieturvieta “VEF” 300m, 5min

SERVISS

SAFE BOX misija ir saviem klientiem nodrošināt labāko mantu uzglabāšanas, pasta pakalpojumu un darba vietas lietošanas pieredzi gan īstermiņā, gan ilgtermiņā ar lielisku klientu apkalpošanas servisu. Tīras un patīkamas telpas, 24/7 klientu atbalsta serviss, individuāla pieeja katram klientam ir priekšrocības, kuras novērtē jau vairāk kā 500 klienti, kas sadarbojušies ar SAFE BOX. SAFE BOX personāls ir pozitīvs un laipns, vienmēr gatavs palīdzēt klientam atrast vispiemērotāko risinājumu savai privātajai vai biznesa situācijai.

Zvanīt
Adrese