DROŠĀKĀS MANTU GLABĀTUVES

SAFE BOX 

2017. gadā tika izveidotas drošas un mūsdienīgas mantu glabātuves Rīgā, kas atbalstītu ģimenes, uzņēmumus un individuālas personības ceļā uz pozitīvām pārmaiņām to ikdienā.

Kopā ar pieredzējušākajiem ekspertiem Eiropā tapa 1. SAFE BOX mantu glabātuves Latvijā ar individuālu apsardzes drošības risinājumu katram klientam. Tika īstenota vēlme nodrošināt SAFE BOX klientiem labāko mantu uzglabāšanas pieredzi gan īstermiņā, gan ilgtermiņā ar lielisku klientu apkalpošanas servisu. Pašlaik SAFE BOX piedāvājumā atrodams plašs pakalpojumu klāsts (biroju, mantu glabātuvu, autostāvvietu, pasta pakalpojumu, juridiskās adreses un komercnoliktavu noma), kas jau vairāk kā 1000 klientiem ir padarījis ērtu un efektīvu ikdienu gan privātajā, gan biznesa dzīvē.

Lai katra nākamā diena ir labāka par iepriekšējo ir stāsts par SAFE BOX.

SAFE BOX MANTU GLABĀTUVES

Ikdienas dzīvē jautājums “ Vai man tuvumā atrodas mantu glabātuve?” var parādīties gan negaidīti, gan ļoti paredzami, it īpaši, ja gaidāmas pārmaiņas. Mājokļa iegāde vai pārdošana, remonts, biznesa paplašināšanās vai likvidācija, ģimenes dzīves uzsākšana, bērna piedzimšana ir lieli notikumi, kas ienes pārmaiņas ikvienā dzīvē. Šajos svarīgajos dzīves brīžos SAFE BOX savas mantas uztic gan ģimenes, gan pieredzējuši un pavisam jauni uzņēmumi. Tāpat mantu glabātuve ir vislabākā alternatīva mantu uzglabāšanai, ja mājoklī vai birojā jau kļuvis par šauru.

Sadarbībā ar vadošajiem nozares speciālistiem Rietumeiropā un Latvijā sākot ar 2017. gadu tika  izveidotas  drošākās mazo izmēru noliktavas Latvijā. Modernas un patīkamas SAFE BOX mantu glabātuves biznesam un mājsaimniecībām atrodas trīs ērti sasniedzamās vietās Rīgā, Vijciema ielā 1A (Teika), Brīvības gatvē 204B (VEF) un Kr.Barona ielā 130/K9 (Centrs).

SAFE BOX piedāvājumā atrodams plašākais mantu glabātuvu izmēru klāsts Latvijā ar vairāk kā 423 dažāda izmēra un veida (1m3 – 14m2) mantu glabātuvēm gan apsildāmām iekštelpās, gan apsargātām āra teritorijā. Droša klientu īpašuma uzglabāšana ir SAFE BOX prioritāte Nr. 1.

SAFE BOX PASTS

JURIDISKĀS ADRESES NOMA

Pašmāju un ārvalstu uzņēmumi veiksmīgi lieto SAFE BOX pasts pakalpojumus, lai nodrošinātu veiksmīgu sava uzņēmuma darbību. Prestiža juridiskā adrese, ietaupītas izmaksas par biroja telpu nomu, droša 24/7 korespondences saņemšana ir galvenās priekšrocības ko ikdienā izbauda mūsu pakalpojumu klienti.

ABONENTA (PASTA) KASTĪTES NOMA

Abonenta (pasta) kastītes adreses nomas priekšrocības visbiežāk novērtē tās privātpersonas, kas vēlas drošību un konfidencialitāti vai bieži atrodas ceļā, saistībā ar profesiju (aviācijas, jūrniecības, militārā, izglītības, sporta, transporta, starptautiskā biznesa u.c. nozares pārstāvji).

SAFE BOX WORK SPACE

SAFE BOX work space piedāvājumā atradīsiet 8 elegantus birojus atjaunotā, vēsturiskā, 1928. gadā celtā, ķieģeļa mūra ēkā. Tikai pāris minūšu attālumā no Rīgas centra, inovatīvajā  un radošajā VEF kvartālā atrodas droša, patīkama un produktīva darba vide Tava biznesa attīstībai.

Kāpēc izvēlēties SAFE BOX pakalpojumus?

#1 DROŠĪBA

Mūsu klientu īpašuma drošība ir SAFE BOX prioritāte Nr. 1, tāpēc ikvienam pakalpojumam tiek nodrošināti apstākļi, lai katrs klients justos patiesi droši. Visi SAFE BOX objekti atrodas labi apgaismotās un drošās vietās Rīgā ar ērtu piekļuvi.

Vijciema iela 1A

IZGAISMOTA UN SLĒGTA TERITORIJA

UGUNSDROŠĪBAS SIGNALIZĀCIJA

VIDEONOVĒROŠANAS KAMERAS

APSARDZES SIGNALIZĀCIJA

PLAŠS STĀVLAUKUMS

PIN KODA PIEKĻUVE

Brīvības gatve 204B

STĀVVIETA PIE PAŠĀM IEEJAS DURVĪM

UGUNSDROŠĪBAS SIGNALIZĀCIJA

VIDEONOVĒROŠANAS KAMERAS

RENOVĒTA, IZGAISMOTA ĒKA

APSARDZES SIGNALIZĀCIJA

PIN KODA PIEKĻUVE

Kr.Barona 130/K9

STĀVVIETA PIE PAŠĀM IEEJAS DURVĪM

UGUNSDROŠĪBAS SIGNALIZĀCIJA

VIDEONOVĒROŠANAS KAMERAS

RENOVĒTA, IZGAISMOTA ĒKA

APSARDZES SIGNALIZĀCIJA

PIN KODA PIEKĻUVE

#2 KVALITĀTE

SAFE BOX mantu glabātuves ir veidotas sadarbībā ar labākajiem Eiropas materiālu ražotājiem un montāžas servisa pakalpojuma sniedzējiem, nodrošinot saviem klientiem pievilcīga dizaina mantu glabātuves no kvalitatīviem, ilgtspējīgiem materiāliem un ērtas lietošanā.

SAFE BOX work space veidots pieredzējušas būvfirmas STATS INCOM vadībā, izmantojot augstas kvalitātes izejmateriālus ar ērtu telpu plānojumu un pievilcīgu dizainu.

#3 PIEEJAMĪBA

Vijciema iela 1A

TUVU SABIEDRISKAIS TRANSPORTS

1,6km NO T/C  AKROPOLE ALFA

ĒRTA PIEBRAUKŠANA AR AUTO

MANTU GLABĀTAVU NOMA

1,2km NO “JAUNĀ TEIKA

PASTA PAKALPOJUMI

TEIKA

Brīvības gatve 204B

RENOVĒTĀ 1928. g. ĶIEĢEĻU MŪRA ĒKĀ

TUVU SABIEDRISKAIS TRANSPORTS

ĒRTA PIEBRAUKŠANA AR AUTO

MANTU GLABĀTAVU NOMA

250m NO “PAGALMS 2.0

AUTOSTĀVVIETU NOMA

600m NO T/C DOMINA

PASTA PAKALPOJUMI

BIROJU NOMA

VEF

Kr.Barona 130/K9

TUVU SABIEDRISKAIS TRANSPORTS

ĒRTA PIEBRAUKŠANA AR AUTO

MANTU GLABĀTAVU NOMA

250m NO “PAGALMS 2.0

AUTOSTĀVVIETU NOMA

2,4km NO ARĒNA RĪGA

PASTA PAKALPOJUMI

CENTRS

Kā nokļūt Vijciema iela 1A?

lidosta “Rīga” 16 km
vilciena stacija “Čiekurkalns” 750m
autobusa pietura “Palmu iela” 450m
tramvaja p. “45. vidusskola” 400m

Kā nokļūt Brīvības gatve 204B?

lidosta “Rīga” 14 km
vilciena stacija “Zemitāni” 800m
autobusa pietura “VEF” 300m
tramvaja pietura “VEF” 300m

Kā nokļūt Kr.Barona iela 130/K9?

lidosta “Rīga” 13 km
vilciena stacija “Zemitāni” 500m
autobusa pietura “Brīvības iela” 90m
tramvaja pietura “Pērnavas iela” 30m

#4 SERVISS

SAFE BOX misija ir saviem klientiem nodrošināt labāko mantu uzglabāšanas, pasta pakalpojumu un darba vietas lietošanas pieredzi gan īstermiņā, gan ilgtermiņā ar lielisku klientu apkalpošanas servisu. Tīras un patīkamas telpas, 24/7 klientu atbalsta serviss, individuāla pieeja katram klientam ir priekšrocības, kuras novērtē jau vairāk kā 1000 klienti, kas sadarbojušies ar SAFE BOX. SAFE BOX personāls ir pozitīvs un laipns, vienmēr gatavs palīdzēt klientam atrast vispiemērotāko risinājumu savai privātās dzīves vai biznesa situācijai.

Pierakstīties ziņas saņemšanai Mēs Jūs informēsim, tiklīdz izvēlētā mantu glabātuve būs pieejama.
Zvanīt
WhatsApp