PACEL SAVAS DZĪVES KVALITĀTI JAUNĀ LĪMENĪ

+371 27772247

SAFE BOX – tās ir mantu glabātavas, gan biznesam, gan mājsaimniecībām

SAFE BOX mantu glabātavas ir drošākās mazizmēra noliktavas Latvijā. Sadarbībā ar vadošajiem nozares speciālistiem Rietumeiropā un Latvijā esam izveidojuši drošas, modernas un gaišas mantu glabātavas tepat Rīgā, Vijciema ielā 1A (Teika) un Brīvības gatvē 204B (centrā).

SAFE BOX piedāvājumā ir vairāk nekā 277 dažāda izmēra (1m3 – 14m2) mantu glabātavas. Pieejamas ir gan apsildāmas iekštelpu, gan āra noliktavas apsargājamā teritorijā.

Droša klientu īpašuma uzglabāšana ir mūsu prioritāte Nr. 1.

Kāpēc izvēlēties SAFE BOX pakalpojumus?

Drošība
Drošība ir mūs prioritāte Nr. 1 un esam nodrošinājuši apstākļus, lai pie mums ikviens klients justos patiesi droši. SAFE BOX mantu glabātavas atrodas labi apgaismotā, apdzīvotā vietā, Rīgā, Vijciema ielā 1A (Teika). Mūsu jaukie kaimiņi ir Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Rīgas reģiona pārvalde, 6. daļa. Otras SAFE BOX  mantu glabātavas atrodas pie VEF tilta, netālu no tirdzniecības centra Domina, Rīgā, Brīvības gatvē 204B. Katrai SAFE BOX mantu glabātavai ir individuāla signalizācija (Latvijā šo pakalpojumu nodrošina tikai SAFE BOX). Labi izgaismots automašīnu stāvlaukums. Jaunākās videonovērošanas un ugunsdrošības signalizācijas. Slēgta teritorija, perimetra apsardze, elektroniski kodēti vārti un pret ielaušanās signalizācija, lai tikai klienti un SAFE BOX personāls varētu atrasties teritorijā. Galvenajos teritorijas piekļuves punktos uzstādītas digitālās videonovērošanas kameras.
Kvalitāte
SAFE BOX mantu glabātavas ir veidotas sadarbībā ar labākajiem Eiropas piegādātājiem, nodrošinot saviem klientiem mantu glabātavas no kvalitatīviem un ilgtspējīgiem materiāliem, ērtas lietošanā un ar pievilcīgu dizainu.
Pieejamība
SAFE BOX Vijciema ielā 1A, atrodas Rīgā, netālu no Rīgas galvenās ielas, Brīvības ielas. Ērta piebraukšana ar auto. Tuvumā gan Čiekurkalna tramvaja līnija, Vilciena stacija un citu sabiedrisko transportlīdzekļu pieturvietas. SAFE BOX Brīvības gatvē 204B, atrodas Rīgas centrā, biroju/veikalu ēkā.  Mēs pielāgojamies mūsu klientiem, ļaujot bez maksas mainīt SAFE BOX mantu glabātavas no mazākām uz lielākām un otrādi. SAFE BOX nomas maksā iekļauta gan apsardze, gan komunālie maksājumi, gan teritorijas un telpu apsaimniekošana. SAFE BOX saviem klientiem piedāvā cenas garantiju. Ja klients atrod lētāku līdzvērtīgas mantu glabātavas piedāvājumu, bet labprātāk vēlētos savas mantas glabāt SAFE BOX, tad SAFE BOX pielāgos savu cenu klienta atrastajam piedāvājumam.
Serviss
SAFE BOX personāls ir pozitīvs un laipns, vienmēr gatavs palīdzēt Tev atrast vispiemērotāko risinājumu savu privāto vai biznesa mantu uzglabāšanai. SAFE BOX darbinieki ir saprotoši un zina, ka klientiem mantu uzglabāšana nepieciešama dažādos dzīves gadījumos ( dzīvesvietas maiņa, mantojuma iegūšana, biroja paplašināšanās, šķiršanās u.c.) Ērtākai mantu izkraušanai, pārvadāšanai un novietnei SAFE BOX klientiem ir pieejami noliktavu ratiņi un stabilas kāpnes.
Zvanīt
Adrese