DROŠĀKĀS MANTU GLABĀTUVES

10 ieguvumi, izvēloties SAFE BOX mantu glabātuves

10 ieguvumi, izvēloties SAFE BOX mantu glabātuves

Tas ir tikai pašsaprotami, ka vēlies iegūt vairāk, izvēloties kādu preci vai pakalpojumu. SAFE BOX mantu glabātavas ir vieta, kas patiesi vēlas saviem klientiem sniegt labāko pieredzi. Iespējams tieši tāpēc SAFE BOX pakalpojumus izmantojuši jau vairāk kā 1000 klientu. Klienti atgriežas pie mums atkārtoti.

Šajā rakstā Tu noskaidrosi, kas ir tas, ko Tu iegūsi, izvēloties savas mantas vai preces uzglabāt tieši SAFE BOX mantu glabātavās.

Izvēloties SAFE BOX Tu iegūsi:

 1. Mantu uzglabāšanu pie uzticama un veiksmīga pakalpojumu sniedzēja ar 14 gadu pieredzi nekustamo īpašumu attīstīšanā un pārvaldīšanā.
 2. Mantu glabātuvi ar vislielāko ietilpību jeb 3 m griestu augstumu.
 3. Plašāko mantu glabātavu veidu un izmēru klāstu Latvijā ikvienai Tavai vajadzībai ēkas 1. stāvā.
 4. Ērtu piebraukšanu un izkraušanos tieši pie SAFE BOX ieejas durvīm.
 5. Laipnu un atsaucīgu komunikāciju ar SAFE BOX klientu servisu 24/7.
 6. Piekļuvi savai mantu glabātavai (bez iepriekšējas pieteikšanās) 24/7.
 7. Vienmēr tīras, patīkamas telpas ar visu nepieciešamo aprīkojumu mantu pārvietošanai.
 8. Iespēju pārtraukt līgumu paziņojot par to 7 dienas iepriekš.
 9. Lielisku atrašanās vietu – Rīga, Brīvības gatve 204B (VEF), Rīga, Vijciema iela 1A (TEIKA), Rīga, Kr. Barona iela 130/K9 (CENTRS).
 10. Drošu mantu uzglabāšanu:
 • katrai klienta mantu glabātavai ir pieslēgta apsardzes signalizācija, kas pārraida signālu apsardzes pakalpojumu sniedzēja uzņēmumam. Trauksmes gadījumā, apsargi apseko mantu glabātavas.
 • visos koplietošanas gaiteņos un āra teritorijā notiek 24/7 videonovērošana.
 • mantu glabātavu telpās ir dūmu detektori un ugunsdrošības signalizācija. Telpas aprīkotas ar ugunsdzēšamajiem aparātiem un gaismas norādēm avārijas gadījumiem.
 • piekļuve mantu glabātavām ir tikai klientiem, SAFE BOX komandai un sadarbības partneriem ārpakalpojumu nodrošināšanai.

Ņem vērā, ka sadarbībai ar SAFE BOX Tev tiks piedāvāts arī plašs klāsts ar dažādiem līguma veidiem un atlaidēm, gan ja esi nolēmis tikai izmēģināt SAFE BOX uz 1 mēnesi, gan ja vēlies uzglabāt savas mantas ilgtermiņā. Zvani un noskaidro savas iespējas mantu uzglabāšanai jau ŠODIEN.

Leave a Reply

Pierakstīties ziņas saņemšanai Mēs Jūs informēsim, tiklīdz izvēlētā mantu glabātuve būs pieejama.
Zvanīt
WhatsApp