DROŠĀKĀS MANTU GLABĀTUVES

5 iemesli, kāpēc iznomāt mantu glabātuvi remonta laikā?

5 iemesli, kāpēc iznomāt mantu glabātuvi remonta laikā?

Ļoti bieži tas ir īsts notikums, pat svētlaime veltīt laiku un pūles, lai mājās ieviestu savu personīgo stilu, piepildītu savas vajadzības un realizētu kvēlākās vēlmes. Tomēr, veicot remontu, nākas saskarties ar apgrūtinājumiem un sarežģījumiem. Nav kur likt savas mantas vai remonta darbi ieilgst, un viss notiek lēni un ilgstoši.

Ja arī Tu esi nolēmis ienest jaunu elpu savā mājā, velti dažus mirkļus, lai apskatītu SAFE BOX piecus galvenos iemeslus, kāpēc remonta laikā izmantot mantu glabātavu un izvairīties no liekām grūtībām un stresa!

1. Brīva telpa Tev vai Taviem meistariem darbam

Neatkarīgi no tā, vai tā ir tikai sienu krāsu vai tapešu maiņa vai kāds apjomīgāks darbs, iespējams, ka Tev būs jāpārvieto mēbeles, gleznas un citi priekšmeti, lai nodrošinātu pietiekami daudz vietas mājoklī, lai veiktu remonta darbus viegli un bez aizķeršanās. Tā vietā, lai pārbīdītu mēbeles un dizaina priekšmetus uz citām Tava mājokļa telpām, apsver iespēju nomāt mantu glabātavu. Šādi rīkojoties, Tu vari turpināt izmantot pārējo māju vai dzīvokli, kā parasti, nodrošinot darbus bez pārtraukuma, ātri un raiti.

2. Brīva piekļuve remontam nepieciešamajām lietām un to pārskatāmība

Plānojot remontu, ir tālredzīgi nodrošināt vietu visam nepieciešamajam priekš remonta. Apmeklējot celtniecības preču veikalus, Tu vari atrast sev vēlamos piederumus, jaunas lampas, tapetes ruļļus, krāsu bundžas, mēbeles vai kaut ko citu, kas, Tavuprāt, uzlabos Tavas mājas izskatu. Remonta laikā visi darbi iet secīgi viens pēc otra, tāpēc laika posmā, kamēr nav nepieciešams konkrētais materiāls, tas neradīs problēmas, ja būs vieta, kur to uzglabāt. Ja Tavā mājā vai dzīvoklī ir maz vietu, mantu glabātava būs droša vieta, kur glabāt materiālus, kā arī visu remontam nepieciešamo aprīkojumu vai jaunās lietas, līdz tie ir nepieciešami.

3. Vieta priekšmetiem, mēbelēm, kurus nezini vai paturēsi pēc remonta

Atjaunojot kādu no telpām, piemēram, guļamistabu vai viesistabu, var būt grūti šķirties no tik ļoti iemīļotajām mēbelēm un interjera priekšmetiem, kas, iespējams, neatbildīs telpas jaunajam izskatam. Ja domājat, ka izmantosiet to nākotnē, vēlaties to pārdot tuvākajā laikā vai vienkārši neesat pārliecināts, vai vēlaties no tā šķirties, mantu novietošana mantu glabātavā dod Tev laiku apdomāt šos lēmumus un izdarīt pareizās izvēles.

4. Pasargā savas mantas no bojājumiem

Neskatoties uz to, ka šķietami būsi visu izdarījis, lai piemērotu telpas remontam, tas ne vienmēr sniedz garantiju, ka veicot remonta darbus mēbeles un mantas netiks sabojātas. Neatkarīgi no tā, vai tā ir neliela krāsas šļakata, bieza putekļu kārta vai skrāpējumi, negadījumus ne vienmēr var novērst. Tā vietā, lai riskētu ar savām mīļākajām un vērtīgākajām mantām, ievieto tās mantu glabātavā. Zini, ka tās ir drošībā un lieliskos apstākļos, tālu no Tava remonta netīrības.

5. Veic darbu savā tempā

Neatkarīgi no tā, vai pats veic remonta darbus vai izmanto profesionāļu pakalpojumus, var būt grūti paredzēt, kad šis projekts būs galā. Varbūt ceļā būs kādas aizķeršanās? Mantu glabātavas izmantošana mēbeļu, materiālu un aprīkojuma novietošanai ārpus remonta telpas nozīmē, ka vari turpināt ikdienas dzīvi. Tevi netraucēs liekas mantas vai piekrāmētas istabas.

Vai Tu domā par remontu? Iznomā mantu glabātavu un atvieglo šo procesu sev un savai ģimenei. Atrodi vispiemērotāko mantu glabātavu no visplašākā izmēru klāsta Latvijā, SAFE BOX, jau šodien!

Leave a Reply

Pierakstīties ziņas saņemšanai Mēs Jūs informēsim, tiklīdz izvēlētā mantu glabātuve būs pieejama.
Zvanīt
WhatsApp