DROŠĀKĀS MANTU GLABĀTUVES

Kā nokļūt SAFE BOX no Rīgas centra?

Kā nokļūt SAFE BOX no Rīgas centra?

Neatkarīgi no tā vai Tu dzīvo, strādā vai kā citādi pavadi savu ikdienu Rīgas centrā, zini, ka par papildu vietu savām mantām, precēm un velosipēdiem, Tev nav jāsatraucas. Tikai pāris minūšu attālumā no jebkuras Rīgas centra vietas, Vecrīgas, Klusā centra, tālajām centra nomalēm, Tu vari nokļūt SAFE BOX mantu glabātavās, Brīvības gatvē 204B (VEF kvartālā).

Dzīve un darbs Rīgas centrā ir dinamisks, iespēju bagāts un interesants. Lai varētu izbaudīt ikvienu priekšrocību, ko sniedz ikdiena galvaspilsētā, SAFE BOX nodrošina papildu vietu Tavām mantām ārpus Tava mājokļa vai biroja. Visplašākajā izmēru klāstā visā Latvijā Tu noteikti atradīsi savu īsto mantu glabātavu katrai savas dzīves situācijai.

Vai vēlies vienkārši novietot mantu glabātavā savu sezonālo apģērbu vai dabas aktivitāšu ekipējumu? Varbūt Tu jau sen domā, ka būtu jauki atbrīvot savu balkonu, priekštelpu no velosipēdiem ziemas laikā? Vai arī Tu mīli savu centra biroju, bet tur jau sen vajadzīga jauna elpa, remonts vai vienkārši kārtība un tīrība? Šajās un daudzās citās situācijās pie SAFE BOX vietu savām mantām atrod jau vairāk kā 1000 klientu kopš 2017. gada.

Mēs mīlam savu darbu un zinām, ka arī Tu mīli savu darba un mājokļa telpu tik ļoti, lai tajā ieviestu sen gaidītās pārmaiņas.

Cik ātri vari nokļūt SAFE BOX?

Stacijas laukums 14 min SAFE BOX mantu glabātavas
Doma laukums 16 min SAFE BOX mantu glabātavas
Alberta iela 13 min SAFE BOX mantu glabātavas
Tallinas ielas radošais kvartāls 7 min SAFE BOX mantu glabātavas
Eksporta iela 13 min SAFE BOX mantu glabātavas
Tērbatas iela 10 min SAFE BOX mantu glabātavas
13. janvāra iela 18 min SAFE BOX mantu glabātavas

 

Leave a Reply

Pierakstīties ziņas saņemšanai Mēs Jūs informēsim, tiklīdz izvēlētā mantu glabātuve būs pieejama.
Zvanīt
WhatsApp