DROŠĀKĀS MANTU GLABĀTUVES

Kā SAFE BOX mantu glabātuve var Tev palīdzēt ieviest kārtību mājoklī?

Kā SAFE BOX mantu glabātuve var Tev palīdzēt ieviest kārtību mājoklī?

Ceļā no nekārtības uz kārtību.

Nekārtība ir viltīga — laika gaitā tā iezogas, pirms to pamani, un Tev nav pietiekami daudz vietas, lai visas savas lietas sakārtotu un ir grūti atrast vajadzīgo īstajā brīdī. Mājokļa sakārtošana var būt smags darbs, taču tas ir tā vērts, jo gala rezultātā jutīsi milzīgu gandarījumu un mieru dvēselē.

Lielākajai daļai cilvēku grūtības, kas saistītas ar mājokļa sakārtošanu, ir nevēlēšanās atbrīvoties no mantām, kas kādu dienu varētu izrādīties noderīgas. Ideja par mantu atdošanu, pārdošanu vai izmešanu viņiem liekas nepiemērota.

Mantu uzglabāšana mantu glabātuvē var palīdzēt Tev atbrīvot vietu mājoklī bez sāpēm, nožēlas, jo mantas, kas Tev patīk un ir mīļas un kādu dienu būs jāizmanto vēlreiz būs vienmēr Tev pieejamas un glabāsies lieliskos apstākļos.

Tu vari ievietot gandrīz jebko tīrā, sausā, drošā mantu glabātuvē un uzglabāt tik ilgi, cik vēlies no 1 mēneša līdz vairāku gadu garumā.

Piemēram:

  • Ja Tavs drēbju skapis ir pārpildīts, apsver iespēju uzglabāt nesezonas apģērbu mantu glabātuvē, līdz tas Tev būs atkal nepieciešams.
  • Svētku rotājumi var aizņemt ļoti daudz vietas Tavā mājā, un Tu tos izmanto tikai pāris dienas gadā. Uzglabā tos SAFE BOX mantu glabātuvē un atbrīvo vietu aktuālajam.
  • Pārgājienu, ceļojumu un sporta inventārs ir vajadzīgs tikai reizēs, kad tas noteik, un, iespējams, nemaz nav vajadzīgs vairākus mēnešus. Uzglabā tos SAFE BOX mantu glabātuvē un paņem tos ikreiz, kad vajadzēs izmantot.
  • Ja Tavu grāmatu plaukti ir pārpildīti, bet doma atbrīvoties no labākajām grāmatām Tev nav pieņemama, vari tās uzglabāt SAFE BOX mantu glabātuvē. Pašā mazākajā SAFE BOX mantu glabātuvē var ievietot līdz pat 1000 standarta izmēra grāmatu. Tev vienmēr būs pieeja savām grāmatām, bet mājās – brīva vieta un sakārtota telpa.

Kā SAFE BOX mantu glabātuves var Tevi atbalstīt, mājokļa sakārtošanas procesā?

Mums ir plašākas mantu glabātuvu izmēru klāsts Latvijā, izmēros no 1m3 (kubs) līdz 28m2. Tev ir iespēja izvēlēties tieši sev nepieciešamo telpas lielumu un nepārmaksāt par lieko. Tu varēsi piekļūt savām mantām jebkurā laikā , 24/7.

Kā vēl SAFE BOX mantu glabātuve Tev var palīdzēt?

  • sniegt profesionālu eksperta konsultāciju un palīdzēt atrast vislabāko uzglabāšanas risinājumu Tavai dzīves situācijai
  • ieteikt uzticamu pārvākšanās pakalpojuma sniedzēja uzņēmumu
  • sniegt rekomendācijas mantu glabātuves iekārtošanai un lietošanai

Sazinies ar mums.

SAFE BOX mantu glabātuves ir Rīgā, ļoti tuvu Rīgas centram.  Savu īsto mantu glabātuves izmēru skaties mājaslapā. Ja neesi pārliecināts, kāda izmēra mantu glabātuvi rezervēt, zvani SAFE BOX un mēs ar prieku palīdzēsim.

Leave a Reply

Pierakstīties ziņas saņemšanai Mēs Jūs informēsim, tiklīdz izvēlētā mantu glabātuve būs pieejama.
Zvanīt
WhatsApp