+371 27772247

E-pastsinfo@safebox.lv
Zvanu centrs8:00-20:00
AdreseRīga, Vijciema iela 1a (Teika)
Rīga, Brīvības gatve 204b (Centrs)
Kādas mantu glabātuves ir pieejamas SAFE BOX Brīvības gatve (centrs)?

Kādas mantu glabātuves ir pieejamas SAFE BOX Brīvības gatve (centrs)?

Mēs vēlamies novēlēt visiem skaistu un plaukstošu pavasari, plānojot un realizējot jaunas ieceres savā darbā vai privātajā dzīvē!

Mēs vēlamies pateikties arī visiem mūsu brīnišķīgajiem klientiem par uzticību un paļāvību mūsu kopīgajai sadarbībai, kuri šo 2,5 gadu laikā ir izmantojuši mūsu mantu glabātavas Vijciema ielā (Teikā), un mēs ar prieku no marta piedāvājam mantu uzglabāšanas risinājumus jaunajiem un esošajiem klientiem Brīvības ielā 204B, Rīgā (centrs).

Jaunās, modernās SAFE BOX mantu glabātavas tagad atrodas VEF apkaimē un klientiem tiek piedāvātas ērtas mantu glabātuves, sākot no 1m3 līdz 2m2 kvadrātmetru platībā. Piekļuve 24 stundas diennaktī, un viss nepieciešamais uz vietas vieglam ievākšanās procesam mantu glabātavā.

SAFE BOX pašapkalpošanās mantu glabātavas ir jau iecienītas starp iedzīvotājiem, tūristiem un uzņēmējiem Rīgā, kuriem nepieciešams drošs sava īpašuma uzglabāšanas risinājumu, un pieaugošā pieprasījuma dēļ mēs esam palielinājuši mantu glabātavu skaitu, un tagad ir pieejamas 48 papildu mantu glabātavas Brīvības gatvē 204B.

 

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu zvaniet pa tālruni 27772247 vai rakstiet uz e-pastu info@safebox.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zvanīt
Adrese