+371 27772247

E-pastsinfo@safebox.lv
Zvanu centrs8:00-20:00
AdreseRīga, Vijciema iela 1a (Teika)
Rīga, Brīvības gatve 204b (Centrs)
Jauna SAFE BOX mantu glabātuve Rīgas centrā

Jauna SAFE BOX mantu glabātuve Rīgas centrā

Laipni lūdzam jau no 16. marta mūsu jaunākajā mantu glabātuvē Rīgas centrā! Ja jums ir nepieciešams īrēt mantu glabātuvi, Jūs nenožēlosit, ka uzticat savas mantas SAFE BOX mantu glabātuvei. SAFE BOX mantu glabātava Brīvības ielā ir būvēta kā mūsdienīga, droša un pieejama, lai atbilstu visām Jūsu uzglabāšanas vajadzībām.

Jūsu ieguvumi, uzticot mantas SAFE BOX:

Atrodas Rīgas centrā (tuvu t/c Domina)
Jaunās telpas atrodas VEF apkaimē, blakus VEF tiltam, Brīvības ielā 204B. Mūsu lieliskie kaimiņi FN-SERVISS ugunsdrošības birojs/veikals un veikals Optimus mēbeles.

Augstākā līmeņa drošība
Mūsu prioritāte ir Jūsu mantu drošība. Īrējot mantu glabātavas telpu, Jūs varat būt pārliecināts, ka Jums tiek nodrošināti visdrošākie apstākļi mantu uzglabāšanai. Videonovērošana, individuāla signalizācija katram klientam, ugunsdrošība, operatīvā apsardze.

Lielisks piekļuves laiks
Katru dienu, visu diennakti (darba dienās, brīvdienās vai svētku dienās) mantu glabātuve ir Jums pieejama.

Bez ilgtermiņa saistībām
Minimālais mantu glabātuves nomas ilgums tikai viens mēnesis. Jūs neesat iesaistīts ilgtermiņa saistībās. Līgumu varat pārtraukt, brīdinot vien 7 dienas iepriekš.

Komforts
Jūsu mantas atradīsies modernā, labi apgaismotā, tīrā un sausā vietā ar nodrošinātu apkuri gada vēsajā laikā. Mantu glabātuves atrodas ēkas 1. stāvā un klientiem pieejama bezmaksas autonovietne pie ieejas durvīm. Ērta piekļuve gan no centra, gan no Juglas puses. Dažu metru attālumā atrodas arī sabiedriskā trasportlīdzekļa pieturvietas.

Plašs mini box piedāvājums
Strādā, dzīvo vai mācies Rīgas centrā? Tieši Brīvības ielas mantu glabātuvēs ir izveidots labākais mazo mantu glabātavu piedāvājums gan dokumentu, gan drēbju un sadzīves lietu, gan riteņu, slēpju, skrejriteņu, bērnu ratiņu un mazo mēbeļu novietnei. Šeit būs vietas visam, kas Tev svarīgs, bet aizņem vietu Tavā ofisā vai mājoklī.

 

Uz drīzu tikšanos jaunajās telpās,
SAFE BOX mantu glabātavu komanda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zvanīt
Adrese