PACEL SAVAS DZĪVES KVALITĀTI JAUNĀ LĪMENĪ

+371 27772247

Kā sagatavoties pārvākšanās procesam? 3 vienkārši soļi, lai sagatavotos.

Kā sagatavoties pārvākšanās procesam? 3 vienkārši soļi, lai sagatavotos.

Šajā rakstā Jūs uzzināsiet, kā iepakot savas mantas to pārvietošanai, lai ietaupītu gan laiku, gan naudu, kā arī padarītu šo procesu patīkamāku.

Pārvākšanās servisa pakalpojuma sniedzējiem Jūs maksājat stundas likmi par katru Jūsu pārvākšanās procesā aizvadīto stundu un mantu glabātuves pakalpojuma sniedzējam Jūs maksājat par katru izmantoto kvadrātmetru. Tādēļ, ja Jūs neesat iepriekš paši labi sagatavojušies šim procesam, tas Jums var izmaksāt vairāk nekā nepieciešams. Tāpēc iepriekšēja sagatavošanās pārvākšanās procesam ir svarīga.

Jūsu laiks un pūles ir nenovērtējamas. SAFE BOX mantu glabātuves speciālisti ir sagatavojuši Jums ieteikumus, kā pareizi sagatavot mantas to iepakošanai un kā sagatavoties pārvākšanās procesam, ja Jums nav daudz laika.

Kā sagatavot mantas pirms pārvākšanās? Sāciet ar šķirošanu.

Lai ietaupītu laiku un naudu, sāciet šķirot savas mantas aptuveni divus mēnešus pirms Jūsu pārvākšanās dienas (protams, ja Jums ir laiks tam!).

Kad notiek pārvākšanās process, Jums ir jāmaksā par visu, kas Jums pieder, gan par kastēm, gan darbaspēku un transportu, lai to pārvietotu, gan par mantu glabātuves nomu, kur mantas uzglabāsiet. Ja Jūs šim procesam atvēlat savu laiku un naudu, tad labāk pārvietot un uzglabāt uz laiku mantas, kas patiešām Jums ir svarīgas, vērtīgas vai vienkārši ļoti mīļas.

Organizējiet šķirošanu pakāpeniski. Sāciet ar vienu istabu, tad nākamo, tad nākamo utt. Atcerieties, ka, jo mazāk Jums būs mantu, jo mazāku daudzumu Jums vajadzēs pārvietot un arī uzglabāt mantu glabātuvē, ja tādu izmantosiet.

Noteikti iesakām Jums pārskatīt savas mantas un tās, ko vairs neplānojat lietot vai neredzat tām nekādu citu pielietojumu:

  • atdodiet tās kādam citam, kam tās noderēs;
  • ziedojiet;
  • atvadieties no tām lietām, izmetot.

Pērciet vai atrodiet izturīgas pārvākšanās kastes.

Veikalos ir atrodamas daudz dažādu materiālu un veidu kastes. Pirms pārvākšanās iesakām izvēlēties kastes, kurām ir izveidoti sānu rokturi. Rokturiem patiesi ir nozīme, jo tie ļoti atvieglo mantu pārvietošanas procesu. Savukārt, ja kastes ar rokturiem Jums šķitīs dārgas, Jūs varat iegādāt kastes bez rokturiem un kastes sānos paši izveidot rokturus, tos paši izgriežot.

Kaut arī bezmaksas kastu pieejamība pārtikas vai saimniecības preču veikalos vai Jūsu biroja noliktavas telpā varētu šķist kā lieliska iespēja ietaupīt naudu,  tomēr dažāda izmēru kartona kastes var padarīt Jūsu pārvākšanās procesu mazliet sarežģītāku.

Iegādājoties kastes, svarīgi, lai to izmēri pēc iespējas ir nemainīgi. Pārvākšanās servisa speciālisti parasti sākumā kravas mašīnā iekrauj kastes, tās liekot vienu uz otras līdz augšai, tāpēc svarīgi, lai kastes būtu izmēros līdzīgas un no stingra materiāla.

Līdzīga izmēra kastes ir arī vieglāk pārvietot un izpakot. Ja ir iespēja, varat apjautāties kādiem kaimiņiem, kas nesen ir pārvākušies un iespējams Jūs tiksiet pie bezmaksas kastēm, bet kaimiņi būs priecīgi atbrīvot vietu savās jaunajās mājās.

Izveidojiet marķēšanas sistēmu savām pārvākšanās procesa kastēm

Jūsu pārvākšanās kastu marķēšana ietaupīs Jums daudz laika, kad būsiet jau savā jaunajā mājā, jo gan Jūs, gan Jūsu pārvākšanās servisa speciālisti varēs novietot kastes jau tām paredzētajās istabās un Jums vēlāk vairs nebūs kastes jāpārnes no vienas istabas uz otru.

Jo detalizētāki būs Jūsu apraksti uz kastēm, jo labāk. Piem: Rakstīt nevis uz visām kastēm “guļamistaba”, bet “guļamistaba/gultas veļa”; “guļamistaba/ kosmētika”; utt. Tad Jūs zināsiet, kuras kastes atvērt vispirms, sākot iekārtoties.

Kastu numurēšana no 1 līdz ……… noteikti palīdzēs Jums atrast tieši to, kas Jums būs vajadzīgs pēc pārvākšanās. Kā arī nepieciešams uz papīra lapas izveidot tabulu no 1……100, kurā atzīmēts, kas kastēs iekšā pēc to nosaukumiem uz kastēm.

Ja Jums būs skaidra kastu numerācija un to iekšājais saturs, tad Jums būs daudz vieglāks un ātrāks pārvākšanās process un jaunā mājokļa iekārtošanas process. Tāpat varat izmantot arī krāsas, lai vēl skaidrāk atdalītu kastes. Piem: zils -vannas istaba; sarkans-guļamistaba; zaļš-viesistaba utt.

Turklāt tā vietā, lai rakstītu, no kādas telpas bija šī kaste vai tajā esošās lietas, labāk uzrakstiet, kurā jaunajā istabā vai telpā šai kastei būs jāatrodas. Iepriekš jau izdomājiet un paredziet, kurās istabās stāvēs Jūsu mantas no iepriekšējā mājokļa.

Atvēliet sev pietiekami daudz laika, lai sapakotu savas mantas un izvairītos no stresa pirms īstās pārvākšanās dienas. Un neaizmirstiet sapakot un marķēt kastes ar nosaukumu “Atvērt pirmo”, kurās būs lietas, kas Jums būs nepieciešamas Jūsu pirmajai dienai un naktij jaunajā mājoklī vai birojā.

Veiksmīgu un laimīgu pārvākšanos vēl,

SAFE BOX mantu glabātuves komanda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zvanīt
Adrese