PACEL SAVAS DZĪVES KVALITĀTI JAUNĀ LĪMENĪ

+371 27772247

Kur glabāt dokumentus?

Kur glabāt dokumentus?

Labākais risinājums Rīgā 120 arhīva dokumentu kastēm ar piekļuvi 24/7.

Vai šobrīd Tavs bizness piedzīvo pārmaiņas?

Iespējams, ka šogad Tavam uzņēmumam ir veiksmes gads. Klientu plūsma palielinās, darba apjoms strauji aug un papīra dokumentu daudzums palielinās ar katru dienu. Noteikti Tu jau zini, ka strādāt vidē, kas pārpildīta ar ikdienas dokumentiem ar laiku kļūst nomācoši. Veidojas haoss un paliek arvien mazāk vietas kafijas krūzei un aktuālajiem dokumentiem. Mapes tik krājas un krājas un vairs nevari atrast neseno pavadzīmi….. Tev gribētos vairāk brīvības sajūtas, kārtības un estētiskuma savā darba vietā.

Domā, kur likt dokumentus, ja visas vietas birojā jau ir aizpildītas ar precēm, aktuālajiem darba materiāliem un biroja tehniku? SAFE BOX ir risinājums…. Droša mini mantu glabātava jeb 1 kubs (1m x 1m x1m) Taviem dokumentiem. Mini nav gluži mini, ja zini, ka tur ietilpst 120 arhīva dokumentu mapes ar aptuveno izmēru: ~ 10 x 23 x 32cm. Mini mantu glabātuve ir droša, slēgta tikai Tev pieejama telpa ar signalizāciju biroja apstākļos, proti, tur ir silts, sauss, patīkams gaisa aromāts jeb ventilācija. Tev piekļuve ir 24/7 un bezmaksas auto stāvvieta pie ēkas ieejas durvīm.

Ja nepieciešams dokumentus uzglabāt uz vairākiem gadiem, iespējams pieteikt arī dokumentu iznīcināšanu pēc 5 vai 10 gadu perioda.

Bet, ja šis gads Tev ir atnesis lielas pārmaiņas. Esi izvēlējies atteikties no biroja telpām uz laiku vai pavisam. Tu turpini darboties mazliet citā režīmā un svarīgus dokumentus vai uzņēmuma lietas gluži nevēlies turēt savā dzīvojamajā istabā, tad SAFE BOX mini box ir labākais risinājums, kā veiksmīgi atdalīt darba un privāto dzīvi. Novieto visu uzņēmumam svarīgo ietilpīgajā, bet finansiāli draudzīgajā mini box Rīgas centrā ar piekļuvi 24/7 arī brīvdienās un svētku dienās.

Vai esi gatavs pacelt savu profesionālo darba ikdienu jaunā līmenī? Jā? Katrā ziņā SAFE BOX komanda vienmēr ir gatava palīdzēt uzņēmējiem atrast vislabāko un piemērotāko risinājumu gan ikdienas darba atvieglošanai ilgtermiņā, gan nestandarta situācijām īstermiņā. Sazinies ar mums +371 27772247 vai info@safebox.lv un uzzini kur un kā, ērti un droši, glabāt dokumentus.

Uz tikšanos!

SAFE BOX komanda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zvanīt
Adrese