PACEL SAVAS DZĪVES KVALITĀTI JAUNĀ LĪMENĪ

+371 27772247

5 faktori, kas jāņem vērā, izvēloties mantu glabātuvi

5 faktori, kas jāņem vērā, izvēloties mantu glabātuvi

Droša, patīkama, ērta, finansiāli pieejama mantu glabātuve ir tas par ko visbiežāk domā topošais mantu glabātuves lietotājs, pirms izvēlas mantu glabātuvi.

Šajā rakstā Tu uzzināsi piecus faktorus, kas jāņem vērā, izvēloties mantu glabātuvi.

SAFE BOX mantu glabātuvju ikdiena paiet palīdzot gan privātpersonām, gan uzņēmumiem atrast sev piemērotāko mantu glabātuvi, tāpēc zinām, kam jāpievērš uzmanība, uzsākot lietot šo pakalpojumu.

Faktors nr. 1. Uzglabājamo mantu daudzums un veids

Šis ir ļoti svarīgs faktors, kas noteiks, cik lielu mantu glabātuvi Tev izvēlēties. Tev ir jāzina, vai visu ko vēlies uzglabāt var ietilpināt kartona vai kāda cita materiāla kastēs vai arī tas, ko Tu plāno uzglabāt ir lielgabarīta lietas, kā piemēram, mēbeles, motocikls, dārza traktors un citas lietas, kas garumā vai platumā pārsniedz divus metrus. Uzglabājamo mantu daudzuma definēšana, Tev ļoti noderēs sarunās ar dažādiem mantu glabātuvju operatoriem un pasargās Tevi no divām nepatīkamām situācijām. Viena no nepatīkamajām situācijām var rasties, ja tiek izvēlēts pārāk mazs mantu glabātuves izmērs. Atbraucot ar mantām, Tu secināsi, ka visas Tavas mantas, nevar tikt ievietotas mantu glabātuvē un daļa ir jāved prom, jo iespējams dēļ aizņemtības mantu glabātuves operators Tev nevar piedāvāt alternatīvu telpu. Otra nepatīkamā situācija var rasties, ja Tu secini, ka mantu glabātuve, kuru izvēlējies, ir pārāk liela. Tu aizpildi ar savām mantām tikai pusi vai trešdaļu no izvēlētās telpas un tādā veidā Tu katru mēnesi maksā vairāk par neizmantoto telpas platību.

Faktors nr. 2. Atrašanās vieta

Tev noteikti jāpievērš uzmanība mantu glabātuves atrašanās vietai. Uzdod sev jautājumus: Vai mantu glabātuve atrodas tuvumā manai dzīvesvietai? Vai tā atrodas, pa ceļam uz vai no darba? Vai līdz mantu glabātuvei ir ērti nokļūt ar auto, riteni, kājām? Vai tuvumā ir sabiedrisko transportlīdzekļu pieturvietas? Šie visi jautājumi Tev palīdzēs noskaidrot vai ikdienā apmeklēt mantu glabātuvi Tev būs ērti, it īpaši, ja plāno to darīt katru dienu vai regulāri. Lielisks veids kā pārbaudīt šo faktoru ir iepriekš pieteikties un atbraukt iepazīšanās vizītē uz konkrētu mantu glabātuves adresi. To paveicot Tu uzreiz uzzināsi, cik tas ir ērti un ātri realitātē.

Faktors nr. 3. Apstākļi

Apstākļi mantu glabātuvēs pasaulē un arī Latvijā mēdz būt ļoti dažādi. Jāsāk ar to, ka Tev pašam sev jānodefinē, kas tad Tev pašam ir un nav svarīgi un tad meklēt atbilstošāko mantu glabātuvi, kas atbilst šiem kritērijiem. Vai Tev ir svarīga drošība? Drošība mantu glabātuvēs var tikt nodrošināta dažādi. Tā var būt diennakts videonovērošana, apsardzes nodrošināšana, individuāla drošības signalizācija katrai mantu glabātuvei, perimetra apsardze, slēgta teritorija vai ēka, kur atrodas mantu glabātuves. Arī iespēja apdrošināt savas mantas pret nelaimes gadījumiem, izmantojot apdrošināšanas kompāniju polisi. Vai Tev ir svarīgs komforts? Izmanto iespēju un noskaidro vai konkrētā mantu glabātuve piedāvā tīras un gaišas telpas. Uzzini vai mantu glabātuvēs ir pieejama WC, gadījumā, ja uzturies tur vairākas stundas. Nozīmīgu komfortu arī sniedz diennakts piekļuve mantu glabātuvei, kad 6:00 no rīta vai 22:00 vakarā, vai svētku dienā atceries, ka kaut kas ļoti svarīgs ir palicis mantu glabātuvē. Wi – FI pieslēgums, pieejams dzeramais ūdens, silta tēja, uzkodas arī spēj uzlabot Tavu mantu glabātuves lietošanas pieredzi.

Faktors nr. 4 Citu lietotāju pieredze un atsauksmes

Ja Tev ir iespēja, noteikti iepriekš noskaidro, kā citi lietotāji vērtē konkrēto pakalpojumu. Tās var būt atsauksmes internetā, viedoklis forumos vai varbūt personisks stāsts no Tava drauga vai kolēģa. Šie viedokļi un stāsti Tev palīdzēs saprast vai arī Tevi sagaida pozitīva pieredze konkrētajā mantu glabātuvē.

Faktors nr. 5 Cena

To cik vērtīgs būs Tavs ieguvums pret ieguldītajām finansēm, noteiks visi iepriekšējie faktori kopā. Tāpēc, ja vēlies iegūt vislabāko pieredzi nepārmaksājot, ņem vērā visus iepriekšējos faktorus un papildu tam noskaidro, kas tieši ietilpst operatora piedāvātajā cenā. Vai Tev tiks piešķirta bezmaksas atslēga vai tā jāpērk pašam? Vai norādītā cena mājaslapā ir ar nodokļiem vai bez? Vai ilgtermiņa nomai ir atlaides? Vai apsardzes pakalpojumi ir iekļauti cenā? Vai ir papildus maksa par piekļuvi mantu glabātavām pēc darba laika? Vai ir pieejams elektrības pieslēgums bez maksas? Vai operators piedāvā Tavam mantu daudzumam atbilstošāko box? Vai Tu maksā par mantu glabātavu apsildāmās vai neapsildāmās telpās? Vai Tavai mantu glabātavai ir 2m vai 3m griestu augstums? Noskaidrojot visas šīs nianses Tu redzēsi, kurā mantu glabātavā Tu vari iegūt vairāk un galu galā justies labāk.

Ceram, ka šis raksts Tev bija noderīgs.

Novēlam atrast Tev vislabāko mantu glabātuvi tieši Tavi dzīves situācijai.

Ar laba vēlējumiem,

SAFE BOX komanda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zvanīt
Adrese