DROŠĀKĀS MANTU GLABĀTAVAS

27772247

4 lietas, ko ir vērts paveikt līdz 2020. gada nogalei

4 lietas, ko ir vērts paveikt līdz 2020. gada nogalei

4 SVARĪGAS lietas, kas Tev OBLIGĀTI jāpaveic līdz Vecgada vakaram, lai gads noslēgtos POZITĪVI

Ir sācies decembris. Gaisā arvien jūtamāka paliek gardo piparkūku smarža. Pilsētas ielas, laukumi un ļaužu mājokļi ietērpti krāšņos gaismekļos un rotājumos. Rit gada pēdējais mēnesis, nedēļas un dienas.

Šajā rakstā mēs apskatīsim 4 lietas, kas noteikti jāpaveic gada pēdējās nedēļās, lai pārliecinātos, ka Tavs gads noslēdzas pozitīvi un vērtīgi, kā arī, lai pilnvērtīgi sagatavotos nākamajam gadam.

1. Novērtē to, ko esi iemācījies šajā visneparastākajā 2020. gadā un kādas dzīves atziņas Tu vari izmantot jaunajā 2021. gadā

Vai esi jau apzinājies, kas Tev bija vissvarīgākais šogad? Ko Tu iemācījies? Par ko Tu esi pateicīgs? Par kādām tēmām vai zināšanām Tev ir nākusi skaidrība? Domās pateicies vismaz par 5 galvenajām lietām, situācijām, kas Tev šogad bija un izsecini vismaz 1 mācību, kuru Tu ieguvi šogad un paņemsi līdzi 2021. gadā.

2. Izvēlies mērķi 2021. gadam, kas Tevi iedvesmo

Tas var būt gan profesionāls, gan personisks mērķis, ko vēlies sasniegt nākamajā gadā.

Sagatavo rīcības plānu. Kā Tu to plāno sasniegt? Padomā par šķēršļiem, ar kuriem varētu saskarties, un kā Tu tos pārvarēsi. Apzini jau iepriekš kādi resursi materiāli vai nemateriāli Tev varētu būt nepieciešami? Visu iepriekš jau laicīgi izplānojot, Tev būs viegli un patīkami uzsākt virzīšanos pretī mērķim.

3. Attīri sevi un savu vidi fiziski, digitāli un garīgi

Atsakies no visa liekā un nevērtīgā savā datorā, planšetē, telefonā. Pārtrauc abonēt TV kanālus, kurus neskaties vai žurnālus, kurus nelasi. Izrevidē savu darba telpu no priekšmetiem un papīriem, kas nav funkcionāli nepieciešami ikdienā vai nerada Tev estētisku baudījumu.Sakārto savu mājokli. Ienes tajā jaunu enerģiju. Atbrīvo vietu jaunajam. Pacel savas dzīves kvalitāti jaunā līmenī. Ikdienā reti lietojamās mantas noglabā mantu glabātuvē. Nederīgās lietas izmet. Nevajadzīgās, bet labās mantas ziedo. Savu prātu attīri ar veselīgu pastaigu gar jūru vai citviet pie dabas. Savas sliktās domas saraksti uz papīra un sadedzini.

4. Parūpējies par sevi

Ēd kvalitatīvu, svaigu un garšīgu ēdienu. Stiprini savu veselību. Izkustini savu ķermeni kādā patīkamā aktivitātē. Velti miegam pietiekami daudz laika. Sakop sevi un katru rītu pasmaidi sev un pasaki ko labu.Izvairies no negācijām. Uzņem enerģiju, lasot ko iedvesmojošu vai klausoties patīkamu mūziku. Sniedz mīlestību sev un dalies ar to ar citiem.

Vēlot pozitīvu gada noslēgumu un vērtīgu 2021. gadu

SAFE BOX komanda

Leave a Reply

Pierakstīties ziņas saņemšanai Mēs Jūs informēsim, tiklīdz izvēlētā mantu glabātuve būs pieejama.
Zvanīt
Adrese