DROŠĀKĀS MANTU GLABĀTAVAS

+371 27772247

10 dzīves/biznesa situācijas, kad mantu uzglabāšanas konteinera noma ir 100% Tava labākā izvēle

10 dzīves/biznesa situācijas, kad mantu uzglabāšanas konteinera noma ir 100% Tava labākā izvēle

Ja plāno nomāt āra uzglabāšanas konteineri mantu uzglabāšanai…

Aicinām Tevi iepazīties ar 10 populārākajām situācijām no SAFE BOX pieredzes, kad šī izvēle ir bijusi vislabākā. Tu uzzināsi, kurās situācijās āra konteinera noma būs vispiemērotākā un ērtākā Tava biznesa vai privātajām vajadzībām.

  1. Tev ir uzņēmums, kam nepieciešama īstermiņa vai ilgtermiņa neliela, bet droša noliktava ar kontrolētu piekļuvi jebkurā laikā.
  2. Tavas mantas vai uzņēmuma preci plāno atvest pārvadātājs no ārzemēm un Tev nav precīza informācija, pulksten cikos pārvadātājs ieradīsies Latvijā, bet Tev ir nepieciešams šo kravu saņemt. Šādā situācijā SAFE BOX mantu glabātavas piedāvā sagaidīt kurjeru un novietot preci jebkurā diennakts laikā un datumā uzglabāšanas konteinerī.
  3. Tava prece, ko vēlies īslaicīgi vai ilglaicīgi uzglabāt ir iepakota paletēs ar izmēriem virs 1m. Šādā situācijā ārtelpu konteineris ir ideāli piemērots, jo konteinera ārdurvju platums ir 1m 75 cm.
  4. Tev ir nepieciešams novietot lielu daudzumu mēbeļu no 3 vai vairāk istabu mājokļa, bet vēlies ietaupīt naudu. Ārtelpu uzglabāšanas konteineris ir finansiāli izdevīgāks risinājums, kā iekštelpu mantu glabātuve.
  5. Tev ir nepieciešama noliktava, kurai ir iespēja piebraukt klāt ar auto pie pašām durvīm un izkraut kravu.
  6. Tev ir nepieciešams uzglabāšanas risinājums, kura izmantošana ir elastīga, proti nomas līgumu ir iespējams pārtraukt jebkurā mēnesī bez ilgtermiņa saistībām.
  7. Tev ir nepieciešama mantu uzglabāšanā drošā vidē ar apsardzes signalizāciju, ar mantu apdrošināšanu, ar videonovērošanu, ar 24h darba laiku un ar kvalitatīvu un atbalstošu servisu.
  8. Tev ir sezonāls biznesa modelis un nesezonas laikā ir vajadzība droši uzglabāt uzņēmuma aprīkojumu, lai to ērti varētu atkal izmantot nākamajā sezonā.
  9. Tu esi tehnisko transportlīdzekļu entuziasts un Tavā īpašumā jau ir vairākas vienības (moči, kvadracikli, laivas, motorolleri, kartingi u.c.). Tad apsargāts uzglabāšanas konteineris ir labākā vieta, kur uzglabāt savu kolekciju.
  10. Tev ir terases mēbeles vai dārza traktortehnika, kam Tavā īpašumā nav vietas, tad visas lielās lietas ērti un droši varēsi uzglabāt ārtelpu uzglabāšanas konteinerī, līdz nākamajai sezonai.

Tev ir cita dzīves vai biznesa situācija? Tad zini, SAFE BOX pieredzējušie eksperti ir tikai viena zvana attālumā, lai palīdzētu atrast Tev vislabāko uzglabāšanas risinājumu. Zvani un pacel savas dzīves kvalitāti jaunā līmenī jau tagad.

Tava SAFE BOX komanda

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zvanīt
Adrese