PACEL SAVAS DZĪVES KVALITĀTI JAUNĀ LĪMENĪ

+371 27772247

5 iemesli kāpēc sākt lietot Mantu glabātuvi

5 iemesli kāpēc sākt lietot Mantu glabātuvi

SAFE BOX Mantu glabātuves ir labākais risinājums jebkurai mājsaimniecībai vai uzņēmumam, ja pietrūkst vietas, kur uzglabāt lietas, preces, kas nav nepieciešamas lietošanai katru dienu.

 • Jūsu mājās vai uzņēmumā notiek remonts
 • Jūs pārvācaties uz jaunu mājokli vai biroja telpām
 • Jūs bieži ceļojat un Jums nav pastāvīga dzīvesvieta
 • Jums nepieciešama droša vieta, kurā uzglabāt uzņēmuma arhīva dokumentus, bet nav piemērotas telpas vai arī papildu telpas izmaksā dārgi
 • Jums vienkārši pietrūkst vietas, kur uzglabāt preces, inventāru un citas lietas

Salīdzinājumā ar alternatīvām iespējām, piemēram, papildu telpu īri, Mantu glabātuves ir finansiāli izdevīgāks, drošāks un ērtāks risinājums gan privātpersonām, gan uzņēmumiem.

1. Jūsu mājās vai uzņēmumā notiek remonts

Remonta laikā pastāv iespēja, ka Jūsu mantas (piem., mēbeles, drēbes, paklājs, biroja tehnika un citas lietas) tiek bojātas (notraipītas ar krāsu, apput ar putekļiem u.c.). SAFE BOX Mantu glabātuvē Jūsu mantas ir drošībā, atbilstošos apstākļos, Jūs tām brīvi varat piekļūt visu diennakti jebkurā laikā un pēc remonta Jūs paņemsiet savas mantas no Mantu glabātuves tādā pat stāvoklī, kādā tās tur ievietojāt. Turklāt mantu pārvešana raisīs domas par to, kas no Jūsu esošajām mantām Jums ir būtisks un kas nē, tādejādā veidā Jums būs iemesls un motivācija veikt mantu šķirošanu, saglabājot tikai būtisko, noderīgo un mīļo.

2. Jūs pārvācaties uz jaunu mājokli vai biroja telpām

Pārcelšanās uz jaunu mājokli vai biroja telpām nav viegls process un bieži vien to nevar paveikt vienā dienā. Notiek kavēšanās, termiņu nobīde. Bez rezerves iespējas, kur novietot mantas, nav iespējams veiksmīgi pārvākties. SAFE BOX Mantu glabātuves nodrošina pagaidu vietu, kur droši un ērti novietot mantas līdz brīdim, kad esat gatavs ievākties jaunā mājoklī vai birojā.

3. Jūs bieži ceļojat un nav pastāvīga dzīvesvieta vai arī Jūs bieži maināt savu dzīves vietu

Ja Jūs bieži ceļojat var rasties jautājums – ko darīt ar vērtīgām lietām kad esat ceļā/ceļojumā? Mantu glabātuve ir droša vieta, kur ir vispiemērotākie apstākļi, lai uzglabātu vērtīgas lietas Jūsu ceļojuma laikā. Ceļojuma laikā Jums ir iespēja Mantu glabātuvē novietot vērtīgās mantas, tās, kas nav nepieciešamas ceļojuma laikā vai arī visas Jūs mantas, tādā veidā samazinot ikmēneša izdevumus par mājokļa īri prombūtnes laikā. Gadījumā, ja vēlaties uzglabāt vērtīgas mantas, SAFE BOX Mantu glabātuve sadarbībā ar ADB “Gjensidige” Latvijas filiāle piedāvā iegādāties mantu apdrošināšanu.

4. Jums nepieciešama telpa, kurā uzglabāt uzņēmuma arhīva dokumentus, bet nav piemērotas telpas vai arī telpas ir dārgas

Gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem bieži ir nepieciešamība pēc dažādu lietu, mantu uzglabāšanas, piemēram, produkcijas paraugi, prece, inventārs, arhīvs, citas lietas. Uzņēmuma īpašnieks ir izvēlies priekšā – kur šīs mantas uzglabāt? Īrēt papildus biroja telpas vai tomēr izvēlēties Mantu glabātuvi. SAFE BOX Mantu glabātuves telpās tiek nodrošināts atbilstošs klimats, drošība un piekļuve 24 stundas diennaktī. Kas ir galvenais? Jūs izīrējat tik lielu Mantu glabātuvi, cik Jums nepieciešams.

5. Vienkārši pietrūkst vietas, kur uzglabāt lietas, preci, inventāru un citas lietas

Ikvienam, kuram mājās vai birojā trūkst vietas SAFE BOX Mantu glabātuve nodrošina drošu un ekonomiski izdevīgu risinājumu lietu, preču, inventāra un citu lietu uzglabāšanai. Piemērots risinājums, lai uzglabātu sezonas lietas, lietas, kas ikdienā, piemēram, birojā nav nepieciešamas.

SAFE BOX Mantu glabātuves priekšrocības:

 • Plašs Mantu glabātavu klāsts – vairāk kā 150 mantu glabātuves Vijciema ielā 1a (Teikā), Brīvības gatvē 240b (VEF);
 • Plašs piedāvāto Mantu glabātavu izmēru klāsts – sākot no 1 m3 līdz 14 m2;
 • Vienīgajiem Latvijā Mantu glabātuves ir pieejamas ar 3m augstiem grieztiem;
 • Nomas periods nav fiksēts – mantas Jūs varat uzglabāt, piemēram, vienu mēnesi, vai vienu gadu;
 • Video novērošana 24 stundas diennaktī;
 • Individuāla piekļuve Mantu glabātuvei – PIN kods;
 • Bezmaksas autostāvvieta
 • Bezmaksas aprīkojums, lai ievākšanās/izvākšanās process būtu ērtāks – ratiņi, trepes un citas lietas.
 • Klientu atbalsts 24/7

Vairāk informācija par Mantu glabātuvēm pieejama šeit.

Informācija par pieejamo aprīkojumu Mantu glabātuvē pieejama šeit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zvanīt
Adrese