PACEL SAVAS DZĪVES KVALITĀTI JAUNĀ LĪMENĪ

+371 27772247

Jauns pakalpojums – pastkastes noma privātpersonām

Jauns pakalpojums – pastkastes noma privātpersonām

SAFE BOX piedāvātais pastkastes nomas un pasta saņemšanas pakalpojums ļauj Tev bez ierobežojumiem ceļot un brīvi pārvietoties Rīgā, Latvijā vai visā pasaulē, esot pārliecinātam, ka pasts tiek droši saņemts un apstrādāts.

SAFE BOX pasts ir labākā izvēle, ja Tev ir nepieciešamība pēc pastkastes pakalpojuma, kas aizsargā Tavu privātumu, ir droša un pieejama Tev 24/7.

Kas ir SAFE BOX pasts?

SAFE BOX pasts, ir aizslēdzama pastkaste, kas atrodas drošajā un modernajā SAFE BOX mantu glabātavu telpā Vijciema ielā 1A un Brīvības gatvē 204B, kur piekļuve tiek nodrošināta tikai klientiem, katram izmantojot savu individuālo PIN kodu, kā arī noliktavu apkalpojošajam personālam un pastniekam.

Kādas ir SAFE BOX pasts priekšrocības?

Šajā rakstā mēs Tev izskaidrosim 5 pamatotus iemeslus, kāpēc nomāt un saņemt pastu savā personiskajā pastkastē.

SAFE BOX pasts piedāvā plašu priekšrocību klāstu, kas patīk daudziem cilvēkiem.

  • Tu saņem pastāvīgu adresi savam pastam. Neatkarīgi no Tavas dzīves vietas adreses, Tavs pasts vienmēr tiek piegādāts vienā un tajā pašā vietā- Tavā personiskajā pastkastē drošā vietā. SAFE BOX pasts ir lieliski piemērota cilvēkiem, kuri pastāvīgi pārvietojas. Ja kādreiz esi jau mainījis dzīvesvietu, Tu zini šī procesa ēnas puses – mainīt rēķinu, bankas karšu saņemšanas un žurnālu abonēšanas adreses. Ir ļoti viegli palaist garām svarīga pakalpojuma atjaunināšanu. Pastkastīte samazina šo problēmu, samazinot biežumu, kas nepieciešams, lai mainītu Tavu pasta adresi katru reizi, kad maini savu dzīvesvietu.
  • Tu iegūsti savas mājas un personīgās dzīves vietas adreses privātumu. Būtisks iemesls, kāpēc cilvēki nomā pastkasti, ir vēlme aizsargāt savu privātumu. Dažos gadījumos Tu nevēlies, lai daži cilvēki zinātu, kur Tu dzīvo. Iegādājoties pastkasti, Tu iegūsti citu pasta adresi, kuru varat izmantot atlasītajiem kontaktiem un darījumiem. Lielisks piemērs SAFE BOX pasts izmantošanai ir nekustamo īpašumu nomas saņemšana no īrniekiem. Ir pamatots iemesls, kāpēc nevēlaties, lai īrnieki zina, kur Tu dzīvo, it īpaši, kad pienāk diena, kad nepieciešama sadarbības pārtraukšana.
  • Tu piekļūsti savam pastam un sūtījumiem jebkurā diennakts laikā un dienā, arī svētku dienās un brīvdienās. Brīvdienas un darba dienu vakari ir lielisks laiks, kad veltīt uzmanību saviem personiskajiem jautājumiem, rēķinu apmaksai, vēstuļu un katalogu apskatei u.c. SAFE BOX pasts nodrošina Tev šo lielisko iespēju, sekot līdzi pastam Tev piemērotā laikā, negaidot nevienu vai nepielāgojoties kādam ierobežotam darba laikam. Tavs pasts – Tev vienmēr pieejams.
  • Tavs pasts atrodas drošā un apsargātā telpā. Pastkaste fiziski atrodas SAFE BOX mantu glabātavu telpā. Telpa ir slēgta un pieejama tikai ar PIN kodu. Telpā atrodas videonovērošanas kameras. Telpas ir modernas un mājīgas. Tu noteikti jutīsies patīkami, atnākot pēc sava pasta.
  • Tu radi profesionālu un uzticamu savu personīgo tēlu. Izmantojot drošu pastkastes adresi modernā ēkā Rīgas centrā vai Rīgas teritorijā, Tu radi uzticamu tēlu kompānijām vai cilvēkiem ar kuriem Tu sadarbojies vai veido profesionālas attiecības.

 

Vienmēr gatavi Tev palīdzēt,

SAFE BOX komanda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zvanīt
Adrese