PACEL SAVAS DZĪVES KVALITĀTI JAUNĀ LĪMENĪ

+371 27772247

SAFE BOX Fen Šui (Feng Shui) ieteikumi, bagātības vairošanai Tavā personiskajā dzīvē

SAFE BOX Fen Šui (Feng Shui) ieteikumi, bagātības vairošanai Tavā personiskajā dzīvē

Lielākā daļa cilvēku vēlas vairāk bagātības savā dzīvē, bet ne visi zina kā to iegūt. It īpaši šajā nenoteiktību pilnajā 2020 gadā ir svarīgi zināt kā rīkoties un ko darīt, lai noturētu un vairotu savu un savas ģimenes bagātību un labklājību. Tā kā vasaras atvaļinājumu laikā, kad ceļošana ir apgrūtināta, vairums no mums lielāko savas dienas daļu vai pat visu savu dienu pavada mājās, savā omulīgajā vidē. Ir vērts palūkoties apkārt un novērot vai vide, kurā Tu atrodies pašlaik ir auglīga bagātībai un veiksmei Tavā dzīvē vai tieši otrādi.

Iespējams, ka Tu pat nenojaut, cik ļoti Tevi pašu un Tavu grandiozo prātu ietekmē vide kurā Tu pastāvīgi atrodies. Tava vide, Tavs mājoklis ir Tavas dzīves atspoguļojums un Tavā majoklī, tāpat kā ikvienā vidē valda enerģija, kas nemitīgi kaut ko rada vai ārda.

Katrā ziņā, Tavs mājoklis ir vieta, kur ieplūst un sākas Tavas un Tavas ģimenes labklājības enerģija. Bet, ja Tavā mājoklī nav sastopamas labklājību veicinošas idejas, nodomi, simboli, tad tai arī nav iemesla vairoties un materializēties.

Piezemēšanās vieta Taviem ienākumiem, Tavai bagātībai ir vieta, kur Tu dzīvo, vai strādā. Ja Tev apkārt esošā vide rada nabadzības sajūtu, tad bagātība arī tur nevairosies.

Vai esi aplūkojis savu ieejas zonu, priekšnamu savā mājā. Ko Tu tur redzi? Vai Tu jūti, ka bagātība šeit tiek aicināta? Vai Tu tomēr redzi sakarinātas jakas, netīrus zābakus, nekārtību un novītušas puķes? Pārliecinies, ka ieeja Tavā telpā ir rotāta ar skaistiem ziediem vai ar priecīgām ģimenes fotogrāfijām. Radi un iekārto savu mājokļa ieeju, tā, lai atverot sava mājokļa ārdurvis Tu sajūti bagātību.

Tavs mājoklis ir Tava trīsdimensionālā karte ar kuras palīdzību Tavs prāts noskaņojas vai nu uz bagātību un veiksmi vai uz nabadzību un neveiksmi. Bieži vien cilvēki veido sapņu plakātus, sapņo pirms miega, par to ko vēlētos savā dzīvē, bet aizmirst ka paša prātu daudz vairāk ietekmē tas, ko paši ikdienā redz savām acīm sev apkārt, savā mājoklī, mašīnā vai ofisā.

Kad Tavs mājoklis simbolizē trūkumu, nabadzību, nekārtību, neveiksmi, tad kā, Tu vari savā dzīvē piesaistīt labklājību un bagātību, kad Tavas acis ikdienā redz ko citu?

Palūkojies savā mājoklī, sev apkārt un sajūti, vai Tavs mājoklis simbolizē bagātību un veiksmi, vai tajā sajūti bagātības enerģiju? Tev ir jāsaprot, ka vide, kurā Tu atrodies, ietekmē Tava prāta stāvokli. Ja Tu apkārt sev redzi mantām piebāztus skapjus un plauktus, nekārtību, saplēstas lietas, saskrāpētas tapetes pie sienām, tumšas un drūmas krāsas, tad Tava apkārtne Tev stāsta par nabadzību. Tavs mājokļa vai ofisa stāvoklis Tavam prātam nerada bagātības apziņu. Tavam mājoklim būtu jārada Tavam prātam bagātības apziņu. Ne tikai Tev pašam jādomā savā prātā par bagātību, lai to piesaistītu, bet arī Tavai apkārtējai videi jāvibrē bagātības frekvencēs. Pārliecinies, ka Tavā mājā ir zelta vai sudraba krāsas priekšmeti Tev redzamā vietā. Divas krāsas, kas simbolizē un piesaista bagātību ir zelts un sudrabs. Pārliecinies, ka fotogrāfijas ir ierāmētas zelta vai sudraba krāsu fotorāmjos.
Zelta krāsas svečturis, puķupods vai kāda skaista dekoratīva figūriņa simbolizēs Tavās mājās bagātību. Tev nav obligāti tagad jādodas un tuvējo veikalu un jāmeklē kaut kas zelta vai sudraba krāsā. Iespējams, ka Tavā mājoklī jau ir šādu krāsu priekšmeti, tikai novietoti dziļi skapjos un plauktos. Ja tā ir, tad izņem tos ārā un novieto tos redzamā vietā. Uzturi savu mājokli kārtīgu regulāri, noslauki putekļus un izvēdini telpas. Liekās mantas atdod labdarībā, pārdod. Ikdienā retāk lietojamās lietas uzglabā mantu glabātavā. Un, kad vien ir iespēja ieturi maltīti no saviem skaistākajiem šķīvjiem un apsēdies pie pusdienu galda, nevis dīvānā. Kad Tu vēlies piesaistīt un vairot savā dzīvē bagātību, Tev nevajadzētu ēst no plastmasas šķīvjiem un dzert no plastmasas glāzēm. Ieviešot šādas pāris izmaiņas savā vidē, Tu vari gaidīt pirmos rezultātus jau pēc pāris dienām vai tuvāko mēnešu laikā. Kad Tu sāksi mainīt savu mājokli, veidojot tajā bagātības auru, Tu pamanīsi ka Tavā dzīvē parādās Tev labvēlīgas iespējas, Tu satiksi jaunus cilvēkus un Tavā dzīvē sāks vairoties bagātība.

Lai Tev izdodas savā dzīvē atvērt durvis bagātībai,
SAFE BOX

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zvanīt
Adrese